Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

1 грудня об 11.00 запрошуємо всіх бажаючих відвідати майстер-класс "Ялинкова іграшка в техніці канзаші". Навчальне заняття відбудеться в кабінеті гуртка «Квітковий сувенір» (№38) Палацу дітей та юнацтва.

Рукоділля в техніці канзаші набуває все більше популярності. Канзаші – це техніка створення різноманітних прикрас та об’ємних картин з тканини або атласних стрічок, складених у вигляді пелюстків.

Освоїти техніку створення простих елементів зможе будь-хто, головне мати бажання та терпіння. А деякі роботи вихованців гуртка «Квітковий сувенір» (керівник Перельштейн М.М.) можна назвати справжніми витворами мистецтва.

Незабаром зимові свята. А отже, настане час прикрашати оселю та ялинку. На майстер-класі ми навчимо, як своїми руками зробити оригінальні та яскраві ялинкові прикраси в техніці казанші.

Запрошуємо дітей, можна й разом з батьками! Заняття безкоштовні.

Ялинкова іграшка в техніці канзаші

Ялинкова іграшка в техніці канзаші

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1210
Перегляди статей
1051015
Scroll to top