Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Маленька майстриня з гуртка КилимарствоЗнайомтеся: п'ятикласниця Інна Стороженко, вихованка гуртка "Килимарство" Палацу дітей та юнацтва.

Ця дівчинка привернула нашу увагу на виставці робіт декоративно-прикладної творчості, яка експонується в зеленій виставковій залі ПДЮ (до речі, маленька реклама: ця виставка постійно оновлюється, і у всіх бажаючих є чудова можливість знайомитися з новими виробами маленьких рукодільників і рукодільниць позашкільного навчального закладу).
Так ось, про Інну, дівчинку на фотографії. За її спиною – індивідуальна виставка, і це всього лише частина робіт юної майстрині. А всього в її арсеналі – близько трьох десятків.

– Інночка записалася в гурток рік тому, – розповідає керівник гуртка «Килимарство» Марія Аурелівна Величко. – І тільки познайомившись з технікою ручного килимарства, освоївши ази, відразу ж, без остраху, взялася за великі роботи. І у неї вийшло! Бувало так, що почавши в гуртку працювати за схемою, Інна брала розпочате додому, а на наступне заняття приносила вже завершений маленький шедевр.

Дуже працездатна талановита дівчинка настільки швидко опанувала цю цікаву техніку рукоділля, що вже цілком може сама навчати інших. Так було влітку, коли при школі працював літній табір, – і Інна долучила до свого захоплення багатьох дівчаток та хлопчиків.

Тамара Бобровська

Маленька майстриня з гуртка Килимарство

Маленька майстриня з гуртка Килимарство

Коментарі  

# Величко М. А. 09.12.2018, 08:12
Умничка! Работы яркие и красочные!

Додати коментар

Останні коментарі

 • 10.12.2018 10:24
  Вітаю з завершенням Кубку зі спортивного туризму ...

  Детальніше...

   
 • 10.12.2018 10:14
  Успешных решений, удачи в делах, приятных ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.2018 08:12
  Умничка! Работы яркие и красочные!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 21:58
  Поздравляю всех туристов, кто попал в призёры!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 14:49
  Мы Вас поздравляем, желаем здоровья и радости.

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top