Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Маленька майстриня з гуртка КилимарствоЗнайомтеся: п'ятикласниця Інна Стороженко, вихованка гуртка "Килимарство" Палацу дітей та юнацтва.

Ця дівчинка привернула нашу увагу на виставці робіт декоративно-прикладної творчості, яка експонується в зеленій виставковій залі ПДЮ (до речі, маленька реклама: ця виставка постійно оновлюється, і у всіх бажаючих є чудова можливість знайомитися з новими виробами маленьких рукодільників і рукодільниць позашкільного навчального закладу).
Так ось, про Інну, дівчинку на фотографії. За її спиною – індивідуальна виставка, і це всього лише частина робіт юної майстрині. А всього в її арсеналі – близько трьох десятків.

– Інночка записалася в гурток рік тому, – розповідає керівник гуртка «Килимарство» Марія Аурелівна Величко. – І тільки познайомившись з технікою ручного килимарства, освоївши ази, відразу ж, без остраху, взялася за великі роботи. І у неї вийшло! Бувало так, що почавши в гуртку працювати за схемою, Інна брала розпочате додому, а на наступне заняття приносила вже завершений маленький шедевр.

Дуже працездатна талановита дівчинка настільки швидко опанувала цю цікаву техніку рукоділля, що вже цілком може сама навчати інших. Так було влітку, коли при школі працював літній табір, – і Інна долучила до свого захоплення багатьох дівчаток та хлопчиків.

Тамара Бобровська

Маленька майстриня з гуртка Килимарство

Маленька майстриня з гуртка Килимарство

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1210
Перегляди статей
1051078
Scroll to top