Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзиклаУспішно пройшли підсумкові заняття в групах основного та вищого рівня народного художнього колективу танцю "Райдуга" Палацу дітей та юнацтва. Але справжнім іспитом для керівників та концертної групи ансамблю став виступ на Одеській сцені в танцювальному мюзиклі "Назустріч мрії".

Постановка відбувалась у Одеському концертному клубі "Palladium" та була організована магістрами-випускниками Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського, серед яких й керівник ансамблю «Райдуга» Ірина Полякова.

Кращі танцівниці «Райдуги» мали змогу виступити на одній сцені з професіоналами у справжньому феєричному шоу. Дівчатам пощастило побувати в атмосфері креативної творчості, познайомитись з балетмейстерами та хореографами, які мають багато премій, регалій, з лауреатами багатьох міжнародних конкурсів, з відомими учасниками проектів "Танцюють всі" та ін.

В залі були присутні почесні гості: Лісовска Н.Ю – старший викладач кафедри хореографії ПНПУ ім.К.Д. Ушинського, доцент хореограф-балетмейстер сучасної хореографії Мікулінська О.С, Терепора Р.Н. – худ.керівник ансамблю "Радість" НВК Гармонія м.Одеса, хореограф Українського народного хору ім.Верьовки (який має статус національного) Зеновій Корінець, м.Київ.

Постановка Ірини Полякової «Павлін» отримала найвищий бал! Наші дівчата бездоганно впорались з завданням. А головний балетмейстер хору ім.Верьовки Валерій Олександрович Шкоріненко зауважив, що надзвичайно вражений цікавими хореографічними рішеннями та новаціями, що застосовані у танці.

Вітаємо весь танцювальний колектив «Райдуга» та бажаємо подальшого професійного зросту!

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Коментарі  

# И.Ф. 20.12.2018, 22:11
Спасибо большое старшей группе за участие в мюзикле,за поддержку руководителя!!! Очень все переживали, отвественно отнеслись,справ ились все вместе на ура!!!
# Гавлицкая Наталья 21.12.2018, 16:48
Какие вы умнички!!! Мы вами гордимся!
# Ольга Апостолакий 21.12.2018, 21:32
Очень рада за девочек, которые проявляют свой талант и радуют зрителя. Желаю новых ярких постановок в новом году!
# Прудченко З.И. 22.12.2018, 08:02
Ирина Федоровна! Очень рада за вас, за коллектив. А дальнейшем желаю новых творческих успехов, грандиозных свершений, фиерических постановок.

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top