Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Проект "Козацькими шляхами"

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзиклаУспішно пройшли підсумкові заняття в групах основного та вищого рівня народного художнього колективу танцю "Райдуга" Палацу дітей та юнацтва. Але справжнім іспитом для керівників та концертної групи ансамблю став виступ на Одеській сцені в танцювальному мюзиклі "Назустріч мрії".

Постановка відбувалась у Одеському концертному клубі "Palladium" та була організована магістрами-випускниками Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського, серед яких й керівник ансамблю «Райдуга» Ірина Полякова.

Кращі танцівниці «Райдуги» мали змогу виступити на одній сцені з професіоналами у справжньому феєричному шоу. Дівчатам пощастило побувати в атмосфері креативної творчості, познайомитись з балетмейстерами та хореографами, які мають багато премій, регалій, з лауреатами багатьох міжнародних конкурсів, з відомими учасниками проектів "Танцюють всі" та ін.

В залі були присутні почесні гості: Лісовска Н.Ю – старший викладач кафедри хореографії ПНПУ ім.К.Д. Ушинського, доцент хореограф-балетмейстер сучасної хореографії Мікулінська О.С, Терепора Р.Н. – худ.керівник ансамблю "Радість" НВК Гармонія м.Одеса, хореограф Українського народного хору ім.Верьовки (який має статус національного) Зеновій Корінець, м.Київ.

Постановка Ірини Полякової «Павлін» отримала найвищий бал! Наші дівчата бездоганно впорались з завданням. А головний балетмейстер хору ім.Верьовки Валерій Олександрович Шкоріненко зауважив, що надзвичайно вражений цікавими хореографічними рішеннями та новаціями, що застосовані у танці.

Вітаємо весь танцювальний колектив «Райдуга» та бажаємо подальшого професійного зросту!

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Танцівниці "Райдуги" - учасниці мюзикла

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1034
Статті
1185
Перегляди статей
1023619
Scroll to top