Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Проект "Козацькими шляхами"

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Новорічний шаховий турнірОстанні дні 2018 року вихованці клубу «Біла тура» провели з користю, зігравши у новорічному швидкісному турнірі. Боротьба йшла за розрядним нормам серед шахістів 1, 2 та 3 розрядів.

Слід зауважити, що в цей же час в Санкт-Петербурзі проходив Чемпіонат світу з рапіду. І ось наші юні шахісти вирішили також перевірити свої сили в швидких шахах. Чемпіоном світу з рапіду серед чоловіків став російський гросмейстер Данило Дубов, а серед жінок – китаянка Цзюй Веньцзюнь. А на наших картатих дошках в чемпіони вийшли: Вікторія Руссєва, Олександра Веселкова та Михайло Ободовський.

Срібні призери Чемпіонату світу: Шахріяр Мамедьяров серед чоловіків (Азербайджан) і Сарасадат Хадемальшарьех серед жінок (Іран). А другі місця в клубі «Біла тура» в своїх розрядних турнірах завоювали: Олександр Кужильний, Костянтин Андрієвський та Сергій Бужацький.

У трійку лідерів Чемпіонату світу успішно увійшли: Хікару Накамура (США) і Олександра Горячкіна (Росія). А бронзовими призерами турнірів в нашому клубі стали: Кирило Князян, Злата Алфьорова та Леонід Печенко.

У новому році бажаємо переможцям не зупинятися на досягнутих результатах, рівнятися на великих шахістів та домагатися великих перемог!

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Новорічний шаховий турнір

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1034
Статті
1185
Перегляди статей
1023550
Scroll to top