Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

День соборностіСьогодні, 22 січня, українці відзначають одне із найважливіших національних й державних свят – День соборності. Саме цього дня, рівно сто років тому, дві українські землі, які кілька століть були політично розірвані – cтали частиною однієї спільної національної держави – Української народної республіки (УНР).

Подія, яка відбулася сто років тому, була однією із найвизначніших у час Української революції 1917–1921 років. Адже ухвалення цього документу означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну державу. Це вперше у нашій історії національна ідея українців – стала реальністю. На жаль, єдина держава від «Сяну до Кавказу» не змогла відбутися у цей складний і буремний період. Однак незалежність УНР та проголошення Акту злуки із ЗУНР – стали символом та важливим уроком для всіх наступних поколінь українців. Українській державності вже сто років! Ми країна із великим і цікавим минулим.

Дружня нашому сайту «Хвилю тримай» редакція ІА ZIK пропонує ВАМ, шановні читачі, освіжити і перевірити свої знання з історії України, зафіксувати у пам’яті події, які сформували нас – українців як єдину націю.

ТЕСТ на знання історії (до 100-річчя Української державності)

Більше інформації та ТЕСТ тут >>> 

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159138
Scroll to top