Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Відбувся семінар педагогів-організаторів31 січня у методичному кабінеті Палацу дітей та юнацтва відбувся семінар педагогів-організаторів закладів освіти м.Ізмаїла.

Були підведені підсумки І півріччя, а також обговорені міські заходи за участю школярів, що плануються у другому півріччі навчального року. Зокрема, на семінарі розглянуті питання організації та проведення міського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» у 2018-2019 навчальному році, проведення фіналу міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019, участі ізмаїльських шкільних команд в обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я».

На завершення семінару, заступник директора з навчальної роботи Помазан Т.І. провела з педагогами ігрову вправу «Побажання на 2019 рік».

Відбувся семінар педагогів-організаторів

Відбувся семінар педагогів-організаторів

Відбувся семінар педагогів-організаторів

Відбувся семінар педагогів-організаторів

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159138
Scroll to top