Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Виступ Пінтійської Т.Г. на семінарі керівників гуртківПедагоги Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла стали учасниками педагогічного семінару методичного територіального об'єднання, що відбувся 6 лютого у приміщенні дитячої художньої школи.

На семінарі ділилися досвідом та тонкощами своєї майстерності педагоги художніх шкіл, шкіл естетичного виховання, позашкільних навчальних закладів Ізмаїла, Кілії, Болграда.

Майстрині-педагоги захоплено розповідали про свої наробки та досягнення учнів, про оригінальні цікавинки у роботі. Пізнавальними були доповіді про виготовлення виробів у техніках паперопластики та витинанки, у техніці сухого валяння з вовни, вишивки стрічками, у техніці батік, про досвід роботи по композиції з кольором, папером і вирізками.

Зі своїми цікавими доповідями виступили й керівники гуртків Палацу дітей та юнацтва Марія Аурелівна Величко ("Килимарство"), Людмила Олександрівна Калніньш ("Український оберіг"), Тетяна Григорівна Пінтійська (гурток "Лялька-мотанка"). Для всіх присутніх педагогами був організований майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки – оберега "Благополучниця".

Слід зауважити, що доповіді абсолютно всіх учасників семінару супроводжувалися демонстрацією власних виробів та виробів учнів.

Подібні семінари є традиційними та проводяться вже більше 10 років. Це завжди цікаві, пізнавальні заходи, на яких педагоги-однодумці можуть поспілкуватися, дізнатися щось нове, порадіти творчим успіхам колег та їх вихованців.

Виступ Пінтійської Т.Г. на семінарі керівників гуртків

Виставка ляльок-мотанок на семінарі керівників гуртків

Виступ Величко М.А. на семінарі керівників гуртків

На семінарі виступає керівник гуртка Килимарство Величко М.А.

Виступ Калніньш Л.О. на семінарі керівників гуртків

Керівник гуртка Калніньш Л.О. демонструє ляльку-мотанку

Керівник гуртка Пінтійська Т.Г. на семінарі керівників гуртків

Педагогічний семінар методичного об'єднання

Дитячі роботи, представлені на семінарі методичного об'єднання

Учасники семінару методичного об'єднання

Фото Тамари Бобровської

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159108
Scroll to top