Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Роботи гуртка "Нитяна графіка" Палацу дітей та юнацтва на конкурсУвага! Підтримаємо чудові роботи гуртка "Нитяна графіка" Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла, які дистанційно беруть участь у Міжнародному Фестивалі-конкурсі талантів Golden Time Online Hollywood 2019

За умовами конкурсу міжнародне журі буде заочно оцінювати роботи, що надіслані на конкурс. При підведенні підсумків буде враховуватись кількість переглядів відео з роботою та кількість лайків на сторінці в youtube. При перегляді перейдіть, будь-ласка, за посиланням на сторінку youtube, і якщо сподобалась робота - натисніть лайк. Голосування триває до 12 лютого 2019 року.

Робота Владислава Захарова "Квіти Бессарабії" (вікова категорія з 10 до 13 років):

 

Робота Андрія Адама "Біля самовару" (вікова категорія з 14 до 17 років:

 

У конкурсі також бере участь робота керівника гуртка Наталії Олексіївни Гавлицької "Мадонна Літта" (категорія - дорослі):

 

Нагадаємо, що гурток "Нитяна графіка" (гурток інклюзивної освіти) Палацу дітей та юнацтва є неодноразовим дипломантом різноманітних обласних та міських виставок-конкурсів декоративно-прикладної творчості.

Переглянути портфоліо гуртка "Нитяна графіка" ПДЮ >>>

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159108
Scroll to top