Друк

Положення про Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі"Конкурс завершено! 

Положення про відкритий міський фотоконкурс "Мої улюблені місця в ІЗМАЇЛІ"

I. Загальні положення
1.1. Відкритий міський фотоконкурс «Мої улюблені місця в ІЗМАЇЛІ» (надалі КОНКУРС) проводиться Палацем дітей та юнацтва м.Ізмаїл.

 

1.2. Для участі у КОНКУРСІ запрошуються творчо обдаровані діти, а також молодь віком до 21 років, що мають хист до фото справи для висвітлення теми «Я в улюбленому куточку нашого міста Ізмаїл».
1.3. Місія КОНКУРСУ – виховувати в учасників почуття патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до історичних, культурних та природних пам’яток рідної землі, бережливого ставлення до природи, використанні природних ресурсів.
У ході підготовки матеріалів для КОНКУРСУ - вироблятимуться нові вміння фіксувати факти спостережень у вигляді фотографій. 

II. Мета та учасники конкурсу
2.1. Мета конкурсу: виявити основні інтереси дітей та молоді, пробуджувати їх спостережливість, сприяти розвитку дослідницьких здібностей, знайомити та зацікавити їх історією, культурою, звичаями і традиціями нашого міста Ізмаїл.
2.2. Учасниками КОНКУРСУ є всі бажаючі діти, а також молодь віком до 21 років.

III. Умови проведення конкурсу
3.1. Для участі у КОНКУРСІ необхідно підготувати у відповідності до теми «Я в улюбленому куточку нашого міста Ізмаїл» фото (максимально - 3 різних) з описом місця, що зображене на фото та пояснити чому воно є улюбленим.
ВСІМ учасникам:
ОБОВ’ЯЗКОВО сфотографувати СЕБЕ в улюбленому куточку нашого міста Ізмаїл!
3.2. Учасник може подати на конкурс не більше трьох авторських робіт.
3.3. Участь у конкурсі є безкоштовною.
3.4. Відповідальність за дотримання авторського права несе автор робіт у відповідності до чинного законодавства України.
3.6. Подача конкурсних робіт:
а) самостійно поставити у коментарях до цього положення, підписати своїм прізвищем та ім’ям,
або
б) надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – обов’язково підписати своїм прізвищем та ім’ям; 
3.7. Довідки та консультації можна отримати, задавши питання на сайті ПДЮ «Хвилю тримай» (xt.od.ua) в темі відкритий міський фотоконкурс «Мої улюблені місця в ІЗМАЇЛІ»

IV. Терміни проведення та підведення підсумків
4.1. Термін подання фото робіт: з моменту оголошення КОНКУРСУ до 03 травня (припиняється).
4.2. Оголошення переможців – 01 червня (Міжнародний День захисту дітей).
4.3. Для оцінки конкурсних робіт формується конкурсна комісія, до складу якої входять керівники ПДЮ, головний редактор ІЮЖ «Хвилю тримай», а також запрошені фахівці.
4.4. КОНКУРС проводиться в один етап: он-лайн на сайті Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла (xt.od.ua).
Всі роботи виставлятимуться на сайті ПДЮ по мірі надходження!  Відповідно й голосування за роботи вестиметься з моменту виставлення на сайті. Усі бажаючі щодня можуть переглядати роботи, голосувати за ті з них, які їм сподобалися при цьому обов’язково написати аргументований власний коментар – чому сподобалась саме ця фотографія.
Кількість голосів за відповідні роботи будуть враховані журі КОНКУРСУ і вплине на розподіл першого, другого та третього місць. Переможців нагороджують дипломами та оригінальними призами.
4.5. Організатори мають право засновувати додаткові номінації та призи. Допускається заснування і вручення призів партнерами КОНКУРСУ, а також участь зацікавлених організацій у врученні призів і благодійних подарунків учасникам.
4.6. Усі рішення з питань, що не обумовлені цим положенням, конкурсна комісія ухвалює у робочому порядку з урахуванням інтересів учасників конкурсу.

Фотографії, надіслані на конкурс:

1.

Фото № 1 Владислава Піскорського на Фотоконкурс
Ця круча знаходиться на нашій велотрасі поруч із колишнім «Еталоном». Це місце дуже красиве і затишне. Часто приїжджаю сюди на велосипеді, щоб помилуватися заходом сонця.

2.

Фото № 2 Владислава Піскорського на Фотоконкурс
Пляжна набережна мені подобається тим, що там є бювет, дуже благоустроєна територія. Тут можна відпочити на зручних лавках та насолодитися чудовим дунайським пейзажем.

3.

Фото № 3 Владислава Піскорського на Фотоконкурс
Морвокзал дуже красивий після благоустрою. Тут спокійно, красиві види й є багато місця для велопокатеньок. Я всім раджу проїхатись на вело по цих місцях та отримати естетичне задоволення від краси цього місця!

4.

Фото № 4 Павла Хаджирадєва на Фотоконкурс
Двір, де я виріс

5.

Фото № 5 Павла Хаджирадєва на Фотоконкурс
Люблю посидіти біля Дунаю

6.

Фото № 6 Павла Хаджирадєва на Фотоконкурс
Трасова в автомодельному гуртку на Станції юних техніків

7.

Фото №7 Микити Алексеєнко на Фотоконкурс
Ты будешь видом очарован
плывущих мимо кораблей
и мошкарою атакован
на берегу, но красивей,
ты верно, места не найдёшь…
плывут, как яркие миры,
и ты опять чего-то ждёшь
до самой утренней поры.

Проводишь взглядом корабли,
плывущие Дунай – рекою,
и свет их праздничный вдали
и отраженье золотое

8.

Фото №8 Микити Алексеєнко на Фотоконкурс
Каждый город существует отдельно и не похож ни на один другой. А ещё у каждого города есть свое настроение. Наш город кипит насыщенной жизнью и молодёжь принимает в этом активное участие. Я часто гуляю с друзьями городскими улицами и мне приято наблюдать за тем, как наш Измаил развивается, становится лучше и красивее.

9.

Фото №9 Микити Алексеєнко на Фотоконкурс
- И чем ты теперь займешься? - Стану озером. Буду лежать и отражать облака...
Лебяжье озеро - это одно из моих любимых мест в маленьком и уютном городке Измаил. Здесь я люблю посидеть с удочкой и помечтать о чём-то прекрасном. К сожалению, озеро - одна из экологических проблем города.

10.

Фото №10 Русіни Мітєвої на ФотоконкурсЛавочка на морвокзале. Я люблю это место, потому что когда я прихожу сюда и задумываюсь о многих вещах, там очень красиво, особенно весной, когда все розцветает и птицы поют.

11.

Фото №11 Русіни Мітєвої на ФотоконкурсЗанзибар

12.

Фото №12 Русіни Мітєвої на ФотоконкурсВозле этого места я люблю гулять и фотографироваться

13.

Фото №13 Володимира Осиновського на ФотоконкурсКонец улицы Гагарина. Озеро, которые мы с пацанами назваем Кудыкиным. Люблю там посидеть, пошебить. Прикольное место, зимой можно кататься по льду даже при не очень низкой температуре. Про такие места особо говорить нечего, лучше приехать и посмотреть своими глазами.

14.

Фото №14 Владислава Захарова на ФотоконкурсПокровський собор, по-перше - дуже гарне, що всередині, що й ззовні - місце, на яке хочеться дивитися, роздивлятися, фотографувати, а ще й, по-друге - приходити до нього, постояти один на одинці з думками, вірити в щось неймовірне, незбагненне, велике. Особливо люблю це місце, також люблю і весь-весь Ізмаїл - він дуже затишний, зелений і гарний.

15.

Фото №15 Євгена Ткаченко на Фотоконкурс

16.

Фото №16 Андрія Фомичева на ФотоконкурсНаилучшим местом для меня есть, был и будет мой родной двор, где я вырос и ещё буду жить долгое время.

17.

Фото №17 Вікторії Гонца на ФотоконкурсНа речке Дунай можно встретить красивый закат.

18.

Фото №18 Вікторії Гонца на ФотоконкурсВозле моего дома очень много красивых деревьев.

Конкурс завершено