Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

На базі ізмаїльського загону морської охорони відбулося урочисте відкриття та змагання міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" за участю учнівських команд всіх ЗНЗ Ізмаїла.

Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» проводиться на підставі Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №1718-р «Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
Співорганізаторами «Зірниці» виступають Міністерство оборони та Товариство сприяння обороні України, а також, відповідно до Порядку проведення, за згодою, можуть стати Всеукраїнські національно-патріотичні громадські організації згідно зі спільним наказом від 23 березня 2011 року №252/157/32 «Про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».
Загальне керівництво організацією та проведенням Всеукраїнської гри здійснюється під керівництвом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Серед основних завдань Всеукраїнської гри – підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку – захисту Батьківщини.
Проведення Всеукраїнської гри консолідує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, навчальних закладів і громадських організацій щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.


Всеукраїнська гра проводиться з метою:
- формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;
- набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни.
Основні завдання Всеукраїнської гри:
- підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини і служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях створених відповідно до чинного законодавства України;
- підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій;
- виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних Сил України;
- формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, розвиток практичних умінь і навичок поведінки в екстремальних ситуаціях;
- пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя;
- удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.
Гра проводитиметься щорічно в три етапи. I етап – міський і районний у березні-квітні; II етап - республіканський (Автономна Республіка Крим), обласні, міські (Київ і Севастополь) в квітні-травні; III – Всеукраїнський етап (фінал) – планується у вересні.

У Всеукраїнській грі беруть участь збірні команди учнів 5-9 класів (віком не старше 15 років на момент проведення ІІІ етапу проведення гри), що формуються на базі команди-переможниці туру змагань із залученням учнів, що показали кращі результати на попередніх етапах гри. До фіналу допускаються у кожній команді 14 осіб , з них 12 учнів (не більше 4 дівчат) та 2 представники (педагогічні працівники, представники органів управлінь освіти, фахівці органів військового управління та працівники Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій ТСО України).

Всеукраїнська гра складається з двох частин:
1. Конкурси та спортивні змагання.
2. Воєнізована естафета «Десант».

11 травня 2011 року на базі ізмаїльського загону морської охорони відбулося урочисте відкриття та змагання міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" за участю учнівських команд всіх ЗНЗ Ізмаїла.

З вітальним словом до учасників свята звернувся міський Голова Ізмаїла Абрамченко А.В. Було урочисто внесено прапор змагань, виставлено почесну варту. Змагання розпочалися.
Про перебіг подій ізмаїльської "Зірниці" дивіться наш фоторепортаж.


За підсумками ізмаїльського міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" перемогу здобула команда ЗНЗ № 11. На другому місті команда ЗНЗ №10. На третьому ЗНЗ №6 та ЗНЗ №16, які набрали рівну кількість балів.

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009085
Scroll to top