Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Учні гуртка англійської мови відзначені ДипломамиЗ 25 лютого по 9 березня 2019 року учні гуртка англійської мови "Enjoy English" Палацу дітей та юнацтва брали участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови "На Урок".

 

Четверо з них стали переможцями. Косенко Олександр (9 клас) та Фомичов Андрій (8 клас) отримали Дипломи І ступеня, а Ткаченко Євген (8 клас) та Айвазов Яків (6 клас) отримали Дипломи ІІІ ступеня. Свідоцтво про підготовку переможців отримала також керівник гуртка англійської мови "Enjoy English" Світлана Михайлівна Бєльська.

Учні гуртка англійської мови Палацу дітей та юнацтва відзначені Дипломами Учні гуртка англійської мови Палацу дітей та юнацтва відзначені Дипломами

Учні гуртка англійської мови Палацу дітей та юнацтва відзначені Дипломами Учні гуртка англійської мови Палацу дітей та юнацтва відзначені Дипломами

Учні гуртка англійської мови Палацу дітей та юнацтва відзначені Дипломами

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159108
Scroll to top