Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Позитивна переможна поїздка до Києва23 березня 2019 року народний художній ансамбль танцю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва взяв участь у V Міжнародному фестивалі талантів «Gold Star Fest» в місті Київ.

Метою фестивалю є підтримка талановитих дітей, розвиток творчого потенціалу, розвиток в своїй сфері діяльності. Організація Фестивалю була на вищому рівні: компетентне журі, справедливе оцінювання, круглий стіл для керівників, професійний звук та світло, чудово прикрашена велика сцена, фотосесія с зірковим журі Фестивалю, можливість поспілкувались та взяти автографи, парад з керівниками для привітання гостей, розважальна програма для глядачів та самих учасників, нагородження керівників, дискотека.

Наша дружня делегація з керівників ансамблю, дівчат та супроводжуючих батьків, виїхала на Фестиваль з піднесеним, позитивним настроєм, адже у день від’їзду святкувала день народження одна з учасниць колективу. Настрій свята і позитиву охопив усіх та підтримувався усю поїздку. На цій позитивній ноті дівчата вийшли на сцену та бездоганно виконали підготовлені танцювальні композиції "Про що мрію я" та "Подих осені". Оцінювання учасників відбувалось за 30-бальною системою від кожного члена журі за трьома критеріями: техніка (музичність і ритмічність, пластика і синхронність рухів), образ (зовнішній вигляд, костюм, сценічний макіяж, відповідність обраному стилю, постановка та переміщення по майданчику).

Журі високо оцінило хореографічну майстерність ансамблю «Райдуга» та присудило 2 перших місця в різних номінаціях.
Порадував дівчат батл між танцюристами перед самим нагородженням, наша Ганна Касаткіна здивувала глядачів та присутніх брейк-дансом та гнучкими рухами, за що й отримала спеціальний приз! Нагородження керівників ансамблю «Райдуга» супроводжувалося активною підтримкою батьків, які активно вболівали, за що й були відзначені продюсером Русланом Грановських.

Прогулянка Києвом, безліч фотографій, енергія дружби та єдності завершили чудові вихідні дні. Повернулись додому з грамотами, кубками, призами та усмішками.

Позитивна переможна поїздка до Києва

Позитивна переможна поїздка до Києва

Позитивна переможна поїздка до Києва

Позитивна переможна поїздка до Києва

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159209
Scroll to top