Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Учасники «ДуМ – 2010» зустрілись для обговорень23 листопада 2019 року у Палаці дітей та юнацтва відбулася зустріч представників команд-дослідників з організатором проекту "Дивись у Майбутнє" Галиною Іллівною Ілуцею.

 

 

Спочатку задумувалась вона як зустріч з капітанами команд – саме вони тримають зв'язок з організаторами та діляться новинами з командою і про команду. Ідея запросити всіх учасників з'явилася вже в процесі обговорення часу й місця, і, чесно кажучи, ми не пошкодували!

З огляду на той факт, що одним із завдань було обговорити результати першого етапу та провести роботу над помилками (а вони у кожного свої), учасники приходили один за одним – щоб інтерес і користь були для всіх. А ось чай з солодощами та посмішки чекали тут сьогодні абсолютно кожного!

Під час обговорення всі учасники задавали питання, що хвилюють їх, навіть заглядали вперед, цікавлячись, як проходить підсумкова презентація. Значить, ДуМ-2020 націлений на розвиток! Оскільки ключовим для проекту є ще й якість, команди налаштовані виправляти недоліки, допущені на першому етапі (ось він, справжній процес навчання) та активно виконувати завдання другого.

А ми чекаємо нових відкриттів та звершень!

Марія Зирянова, організатор ДуМ-2020

Учасники «ДуМ – 2010» зустрілись для обговорень

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402416
Scroll to top