Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Професійність колективу ансамблю «Райдуга» відзначили на обласному семінарі28-29 листопада 2019 року в Одесі пройшов обласний семінар-практикум керівників гуртків хореографічного мистецтва закладів позашкільної освіти. Тема семінара: «Різноманітність форм організації занять у хореографічному колективі».

На навчання були запрошені педагоги хореографічного напрямку та хореографи, що працюють у позашкільній освіті з всієї Одеської області. З Ізмаїла активним учасником семінару була керівник танцювального ансамблю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва І.Ф.Полякова. Ірина Федорівна виступила з лекцією, а також провела майстер-клас на тему: «Арт-педагогіка як інновація в сучасному хореографічному вихованні». Разом зі старшою групою ансамблю було демонстровано різні фрагменти уроків: розминку, вправи біля верстатів, танцювальні етюди, ігри. Щоб підтримати рідний колектив та керівників на семінар з Києва, де зараз навчається, приїхала Ксенія Дорошенко – минулорічна випускниця ансамблю, вона також брала участь у семінарі та виконала дві пісні. Хочеться ще окремо відзначити солістку ансамблю Вікторію Ващук, яка чудово виконала сольний танцювальний номер.

Професійність нашого керівника та дружня злагоджена робота всього колективу ансамблю «Райдуга» викликала бурхливі оплески та високу оцінку колег-педагогів. Всі одноголосно висловили свої позитивні компліменти та захоплення. За підсумками семінару, керівнику хореографічного колективу «Райдуга» Ірині Поляковій вручено Сертифікат про участь та Подяку від Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу поширення і примноження надбань національної культури.

Професійність колективу ансамблю «Райдуга» відзначили на обласному семінарі

Професійність колективу ансамблю «Райдуга» відзначили на обласному семінарі

Професійність колективу ансамблю «Райдуга» відзначили на обласному семінарі

Професійність колективу ансамблю «Райдуга» відзначили на обласному семінарі

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402416
Scroll to top