Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»22 грудня 2019 року у гуртку «Килимарство» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла пройшло підсумкове заняття.

На занятті були підведені підсумки роботи гуртка за перший семестр навчального року. Керівник гуртка М.У.Величко разом зі своїми вихованками пригадали вивчений матеріал, основні правила роботи з голками, що таке композиція, види килимів, орнамент.

Гуртківці продемонстрували та обговорили свої роботи, як завершені, так і ті, над якими ще працюють. Гуртку «Килимарство» є чим похвалитись, адже досягнень не мало. Роботи гуртка демонструвались на всіх загальноміських виставках дитячої творчості. За декілька місяців були підготовлені нові роботи до Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії». Завершується підготовка до Всеукраїнського конкурсу «Різдвяні зірки». Василик Ірина підготувала персональну виставку з 25 робіт у школі № 2.

Серед самих активних та старанних своїх вихованок керівник відзначила Кароліну Клеван, Ангеліну Павленко, Надію Кесіору, Русіну Мітєву, Вікторію Пойду, Вікторію Каменецьку.

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство» Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Підсумкове заняття гуртка «Килимарство»

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402537
Scroll to top