Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняттяКінець грудня – час підводити підсумки роботи за перше півріччя 2019-2020 навчального року. У "народному художньому колективі" танцю "Райдуга" з 19 по 22 грудня 2019 року пройшли залікові заняття.

Першими демонстрували свої набуті за семестр вміння найменші вихованці підготовчої групи. Вони вправно показали базові танцювальні елементи. На занятті були присутні батьки, а малюки у цей день отримали свої перші грамоти від керівників.

20 грудня залікове заняття пройшло у групі молодшого рівня. Батьки, присутні на уроці відзначили, що їх діти, відвідуючи танцювальний гурток, помітно розвинулись, стали більш вправними, гнучкими, набули майстерності та танцювальної техніки.

22 грудня пройшли залікові заняття у групах основного та вищого рівня. На цих групах базуються основні виступи ансамблю у концертах та загальноміських заходах.

А на завершення півріччя керівники влаштували своїм вихованцям свято – «Піжамну вечірку» з тематичними костюмами, солодким столом, веселими конкурсами, танцювальними батлами та дискотекою. Такі спільні веселощі з колективом для дітей просто в радість, вони зближують, згуртовують, надають позитиву та енергії. Адже хореографія – складний вид мистецтва, вимагає чіткої дисципліни, неабияких зусиль, постійної роботи над собою, іноді переборювання втоми, болі або ліні. Всі тижні у маленьких танцівниць розплановані – заняття, репетиції, заліки, виступи, концерти тощо.

Керівники танцювального ансамблю «Райдуга» Ольга Яківна Тихонова та Ірина Федорівна Полякова дуже вдячні батькам своїх вихованок за розуміння та допомогу у вирішенні питань, що виникають у діяльності гуртка.

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття У ансамблі «Райдуга» пройшли залікові заняття

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402537
Scroll to top