Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Підсумкова новорічна зустріч ДуМУ середу, 25 грудня, відбулася підсумкова у 2019 році зустріч ДуМ. Приймав гостей Палац дітей та юнацтва, а серед учасників були випускники проекту "Дивись у Майбутнє", команди проекту 2020 (дослідники та реалізатори) та команда імпротеатру (колись він був міні-проектом ДуМ, а зараз – цілком самостійний вид діяльності).

Почалася зустріч з імпророзминки – вона, правда, суттєво допомагає відчувати себе спокійно та впевнено навіть у новому колективі. Потім організатори ДуМ–2020 провели невеликий квест – екскурс в історію проекту та особливості його роботи в цьому році, а після обговорення нагальних питань Дід Мороз і Снігуронька привітали учасників проекту з наступаючим Новим роком та запросили за святковий солодкий стіл. Не обійшлося й без творчих подарунків – учасниця ДуМ попередніх років, Катерина Чуприна, порадувала присутніх виконанням власних пісень під переливи струн гітари, надавши зустрічі більш ліричний настрій та передноворічну віру в чудеса.

ДуМ – це, безумовно, нові відкриття, величезна кількість виконаної роботи і безліч ідей, але до всього цього, ДуМ – це й ще своя атмосфера, де кожен може зіграти неповторну роль в проекті та стати частиною великої команди!

Від імені організаторів ДуМ–2020 ми дякуємо всім учасникам проекту, вітаємо з новорічними святами та бажаємо, щоб в Новому році людей і подій, гідних справжнього захоплення, було ще більше в житті кожного!

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Підсумкова новорічна зустріч ДуМ

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402416
Scroll to top