Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Богдан Пономарчук отримав диплом та листівки зі своїм малюнкомВихованець гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла Пономарчук Богдан взяв участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Нас дізнається Світ, моє Різдво».

Організаторами конкурсу є Арт Академія сучасного мистецтва ім.Сальвадора Далі, Олена Рієдик та особливий гість Giovanni Marco Sassu (італійський художник). Юним учасникам від 5 до 17 років було запропоновано продемонструвати свій талант та майстерність. Ідея була започаткована ще у 2017 році: знайомство людей зі всього світу з юними талантами України.

Богдан отримав Диплом конкурсу та оригінальні листівки-привітання з Новим роком та Різдвом з зображенням свого конкурсного малюнка "Зірка дружби". Вітаємо юного художника та його керівника Лілію Федорівну Малоок.

Богдан Пономарчук отримав диплом та листівки зі своїм малюнком

Богдан Пономарчук отримав диплом та листівки зі своїм малюнком Богдан Пономарчук отримав диплом та листівки зі своїм малюнком

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402416
Scroll to top