Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва«Народний художній колектив» танцю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва взяв участь у відбірковому етапі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Слов'янський вінець» та вийшов у фінал.

Такі відбіркові етапи проходять у різних містах України, а переможці здобувають право виступили у фіналі багатожанрового Фестивалю, що відбудеться влітку у Болгарії.

8 лютого 2020 року у Києві ансамбль «Райдуга» представив 4 танцювальні композиції. Журі, що складалось з досвідчених професіоналів, високо оцінило виступи наших вихованців. За виконання композиції «Весняне рондо» ансамбль «Райдуга» отримав 1 місце. Також вразив членів журі соло-танець «Молитва» у виконанні солістки ансамблю Вікторії Ващук, вона також отримала Диплом 1 ступеня. Танець «Симфонія вогню» оцінений Дипломом 2 ступеня, а Ліза Мітакі за соло-танець «Селфток» отримала Диплом 3 ступеня. Весь колектив ансамблю нагороджений сертифікатом, який надає право безкоштовної участі у фіналі Фестивалю-конкурсу у Болгарії.

Вітаємо дівчат та керівників ансамблю О.Я.Тихонову та І.Ф.Полякову з чудовими результатами та бажаємо підкорити сцену Болгарії! Також вітаємо минулорічну випускницю ансамблю «Райдуга» Ксенію Дорошенко, яка виборола два перших місця у вокальних номінаціях.

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Ансамбль «Райдуга» привіз нагороди з Києва

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1137
Статті
1587
Перегляди статей
1507718
Scroll to top