Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Малюнок Артема Малоок їде у Бразилію14 лютого 2020 року посилка з 40 дитячими малюнками учасників Всеукраїнського конкурсу "Щаслива дитина – квітуча Україна" вирушила в далеку Бразилію.

Серед тисяч дитячих малюнків, що були надіслані на конкурс протягом декількох років, організатори обрали 40, які будуть представляти Україну на виставці у Бразилії. Є серед обраних й малюнок юного ізмаїльського художника Артема Малоок, вихованця гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва.

Висловлюємо величезну подяку керівнику гуртка Малоок Лілії Федорівні за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості, за підготовку переможців та призерів багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва!

Малюнок Артема Малоок їде у Бразилію

Малюнок Артема Малоок їде у Бразилію

Малюнок Артема Малоок їде у Бразилію

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1137
Статті
1587
Перегляди статей
1507611
Scroll to top