Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Привіт всім! Ми раді повідомити Ізмаїльській спільноті про наближення підсумку проекту «Дивись у майбутнє – 2020». 23 жовтня на базі Палацу дітей та юнацтва відбудеться конференція, на якій 4 команди шкіл міста зможуть розповісти про власні дослідження, пошуки та знахідки, що сприяють розв’язанню актуальних проблем школи та міста.

У програмі зазначено такі теми: «Бібліотека. Відродження» (ОШ №10), «Шкільний блог» (ОШ №14), «ТранспортІНФО» та «Ліцейський блог» (ІПЛ). Також для усіх учасників конференції буде проведено майстер-класи за інтересами – робота у мікрогрупах (наразі уточнюємо прізвища спікерів, слідкуйте за анонсами).

Щоб стати учасником конференції, перейдіть за QR-кодом, впишіть прізвище, ім’я, по батькові, школу та клас/або вік та місце роботи – й отримайте миттєве запрошення. Участь у заході безкоштовна, проект організовано за сприяння й підтримки Палацу дітей та юнацтва та Ізмаїльського політехнічного ліцею. Запрошуємо у майбутнє з нами!)

Запрошуємо на підсумкову конференцію «Дивись у майбутнє – 2020»

Запрошуємо на підсумкову конференцію «Дивись у майбутнє – 2020» Запрошуємо на підсумкову конференцію «Дивись у майбутнє – 2020»

Запрошуємо на підсумкову конференцію «Дивись у майбутнє – 2020» Запрошуємо на підсумкову конференцію «Дивись у майбутнє – 2020»

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 429 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1945232
Scroll to top