Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Валентин Назаров - випускник Палацу дітей та юнацтваСьогодні, в День захисника України, хочеться привітати учасника Всеукраїнських Вишколів, командира інструкторського відділення, випускника секції «Джура» та хорунжого рою «Браві соколи» імені Ігоря Момота Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл НАЗАРОВА ВАЛЕНТИНА, який став курсантом командно-штабного факультету НА НГУ та отримав першу нагороду!

Валентин, пройшовши місячний термін випробувань став курсантом Національної Академії Національної Гвардії України та 25 вересня урочисто присягнув на вірність Батьківщині. За цей час Валентин склав багато іспитів та пройшов курс молодого бійця у польових умовах. Бажаємо Валентину міцного здоров'я, сил та відваги! Пишаємося нашими випускниками, які упевнено йдуть до своєї мети.

Валентин, сила та мудрість, відвага та мужність – це твої пріоритети! А твій сталевий характер це приклад для молодих та юних джур. Чекаємо командирські погони!! Хай щастить тобі, Валентин!

Валентин Назаров - випускник Палацу дітей та юнацтва

Валентин Назаров - випускник Палацу дітей та юнацтва

Валентин Назаров - випускник Палацу дітей та юнацтва

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 436 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1945232
Scroll to top