Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Обласний семінар-тренінг «Інновації сьогодення у позашкільній освіті»Обласний семінар-тренінг «Інновації сьогодення у позашкільній освіті» для завідуючих та методистів  закладів позашкільної освіти відбувся в режимі онлайн 4-5 листопада  2020 року.

Обласний семінар-тренінг «Інновації сьогодення у позашкільній освіті»Серед головних тем семінару питання SТЕМ-освіти; методика організації занять з гуртківцями шляхом використання інтерактивних технологій на заняттях гуртка; художньо-педагогічна парадигма як чинник професійної діяльності керівника гуртка та багато інших.

Заступник директора з навчальної роботи КПНЗ «Палац дітей та юнацтва» Помазан Тетяна Ігнатівна доповідала про організацію роботи методичної служби закладу позашкільної освіти а умовах адаптивного карантину. Учасників семінару зацікавив досвід роботи нашого Палацу щодо впровадження сучасних інформаційних технологій, організації роботи сайту, особливостей діяльності методичної служби.

Корисною та актуальною  була інформація о проблемах створення  інклюзивного середовища в закладі позашкільної освіти та напрями його вирішення від Заварової  Наталії Володимирівни, зав. науково методичною лабораторією координації та інклюзивної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Серед учасників семінару були педагоги усіх позашкільних закладів нашого міста.

Обласний семінар-тренінг «Інновації сьогодення у позашкільній освіті»

Обласний семінар-тренінг «Інновації сьогодення у позашкільній освіті»

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019168
Scroll to top