Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

16 листопада – Міжнародний день рукоділля!Вітаємо вихованців  Палацу дітей та юнацтва, гуртківців декоративно-прикладного  напрямку, з Міжнародним днем рукоділля!

Бажаємо юним майстрам творчого натхнення, нових креативних ідей, досягнень у підвищенні своєї майстерності, успіхів у конкурсах, виставках, майстер-класах та святкових заходах.

Щорічно гуртки декоративно прикладного напрямку широко відзначали своє свято. У різних куточках міста організовувались виставки дитячих робіт, святкові презентації, екскурсії до музеїв, проводились цікаві майстер-класи, зустрічі з відомим майстринями міста. Цього року певні обставини внесли свої корективи у святкування. Але юні таланти разом з керівниками змогли підготувати міні-виставку своїх кращих робіт, яка демонструється у картинній галереї. Також багато робіт гуртківців прикрашають кабінети Палацу дітей та юнацтва.

Пропонуємо переглянути виставкові святкові вироби гуртків «Килимарство» (керівник гуртка-методист Величко Марія Урелівна), «Український оберіг» (керівник гуртка-методист Калніньш Людмила Олександрівна), «Квітковий сувенір» (керівник гуртка Перельштейн Марія Михайлівна), «Оригамі» (керівник Рубан Світлана Леонідівна).

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019156
Scroll to top