Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл" відбувся 10 жовтня 2015 р., його організували Асоціація велосипедистів Ізмаїла (АВІ), ізмаїльська федерація велоспорту ФСТ "Україна" і активісти проекту "Дожени життя здорове: не пали - сідай на ровер"! Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Ізмаїла.

Через погодні умови, дату проведення велокросу довелося перенести раніше запланованого на один день. До початку і протягом змагань погода залишалася відповідною для велокросу: +13С, сухо. Ідеально підготовлена траса, була багаторазово обкатана практично усіма учасниками. Вони в один голос заявили, що це найцікавіша, найскладніша і найліпше підготовлена траса для велокросу в Ізмаїлі. І за це окреме дякую членам Президії АВІ - Славі Левину, Антону Буняку, Володимиру Павлюченкову, Олексію Сидякову, Наталії Михаленко, які доклалися до цього.

Для участі у велокросі зареєструвалися 35 учасників у різних категоріях і відповідно дистанціях :
ЮНАКИ-АМАТОРИ - 1 коло;
ЮНАКИ-ЕЛІТА - 2 кола;
ЧОЛОВІКИ-АМАТОРИ - 2 кола;
ЧОЛОВІКИ- ЕЛІТА - 3 кола;
ЖІНКИ - 1 коло.

Проте фінішували 26 учасників, інші зійшли через різні причини: поломки велосипедів, недостатню фізичну кондицію, двоє просто " заблукали" на трасі.

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл" пройшов чудово. Організатори добре поінструктували усіх учасників з техніки безпеки. Досвідчені судді чітко регламентували хід змагань, уперше були використані дистанційні переговорні телекомунікаційні пристрої - усі дані з найвіддаленішої ділянки змагань поступали головному судді негайно. Спортивна лікар Ірина Желинська - роз'яснила учасникам як правильно провести передстартову розминку і уникнути травматизму по ходу дистанції.

Усі учасники велокросу горіли бажанням повністю викластися і перемогти у своїх категоріях. Але цього було замало. Переможцями стали ті, хто готувався до цих стартів у складі двох груп велопідготовки Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Ізмаїла.

Що характерно, в найсильнішій категорії "чоловіки-еліта" (входять тільки призери попередніх п'яти велозмагань) - уперше переможцем став вихованець з велогрупи "Чемпіон" ЦПРтаДТ Костянтин Маламен. У категорії "жінки" - також в переможцях учасниця з велогрупи "Чемпіон" ЦПРтаДТ Анастасія Узунова.

У категоріях "юнаки-аматори" і "юнаки-еліта" - усі шість призових місць завоювали вихованці велогрупп "Золоті колеса" і "Чемпіон" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.

Особливо хочеться відзначити переможців:
- в категорії "юнаки-еліта" (входять тільки переможці і призери попередніх п'яти велозмагань), що стартували на два кола :
1 місце - Українець Сергій (7.34)
2 місце - Сидоренко Олександр (8.25)
3 місце - Алешин Олексій ( 8.34);

- в категорії "юнаки-аматори", що стартували на одне коло:

1 місце - Грибков Максим (4.40)
2 місце - Димитров Микита (5.06)
3 місце - Паунов Владислав (5.10)

Вшанування переможців в усіх категоріях велокросу "Взяття фортеці Ізмаїл" пройшло в теплій, душевній атмосфері. Велоеліта ділилася своїм велодосвідом з новачками. Уперше нагороджувалися не лише трійка переможців, а й інші учасники, що зайняли з четвертого по шосте місце.

Наступні велозмагання в Ізмаїлі відбудуться 18 жовтня 2015 року. Це буде завершальний V етап "Великого Кубку мера Ізмаїла" - велоперегони з роздільного старту на 3,6 км по об'їзній трасі. Початок о 15.00, реєстрація з 14.15. Запрошуються симпатики ізмаїльського велоспорту взяти участь і повболівати за велоуспіхи нашої молоді!)

Усі учасники велокросу "Взяття фортеці Ізмаїл" горіли бажанням повністю викластися і перемогти у своїх категоріях. Але цього було замало. Переможцями стали ті, хто готувався до цих стартів у складі двох груп велопідготовки "Золоті колеса" і "Чемпіон" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл" Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл" Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Велокрос "Взяття фортеці Ізмаїл"

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 184 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009026
Scroll to top