Друк

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015"З 9 по 13 жовтня 2015р. в ЦПР та ДТ на базі клубу «Біла тура» був проведений XXIІ Всеукраїнський дитячо-юнацький шаховий фестиваль «Кубок Дунаю».

У фестивалі прийняли участь команди міст – Одеси, Ільїчівська, Южного, Котовська, Татарбунар, Балти та м.Ізмаїл (шахісти ЗНЗ № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 14, 16, П/ліцей). Фестиваль був ретельно підготовлений і пройшов на високому рівні.

Згідно підсумкових таблиць шахового фестивалю міста розподілились таким чином:

Турнір А (1998р.н. та молодші)
І місце – ЗОШ № 14 м.Ізмаїл;
ІІ місце – ФСК «Хімік» м.Южний;
ІІІ місце – «Біла тура» м.Ізмаїл.

Турнір Б (2002р.н. та молодші)
І місце – «Біла тура» м.Ізмаїл;
ІІ місце – УВК «Інтелект» м.Одеса;
ІІІ місце – ДЮСШ №2 м.Ізмаїл.

Турнір С (2005р.н. та молодші)
І місце – «Біла тура» м.Ізмаїл;
ІІ місце – «Біла тура» м.Ізмаїл;
ІІІ місце – ФСК «Хімік» м.Южний.

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015" Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015" Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015" 

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю-2015"

Переможці в особистому заліку (класичні шахи):

Турнір "А" (1998р.н. та молодші)
Юнаки: 1-Голощак Олександр, 2-Пономарьов Анатолій, 3-Рибалка Владислав (усі Ізмаїл)
Дівчата: 1-Сарвірова Віталія (Ізмаїл), 2-Юдіна Лідія, 3-Шаповалова Дарія (обидві Южний)

Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015" Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015"

Турнір Б (2002р.н. та молодші)
Юнаки: 1-Марков Костянтин, 2-Корнев Микола (обидва Ізмаїл), 3-Ястремський Микита (Южний)
Дівчата: 1-Мірчева Поліна, 2-Захаревич Софія, 3-Івченко Галина (усі Ізмаїл)

Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015" Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015"

Турнір С (2005р.н. та молодші)
Хлопці: 1-Кожухар Іван, 2-Романовський Роман, 3-Князян Кирило (усі Ізмаїл)
Дівчата: 1-Руссева Вікторія (Ізмаїл), Раткова Євгенія (Южний), Алфьорова Злата (Ізмаїл)

Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015" Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015"

Турнір Д (2008р.н. та молодші)
Хлопці: 1-Донченко Арсеній (Ізмаїл), 2-Олійник Єгор (Южний), 3-Огородник Богдан (Ізмаїл)
Дівчата: 1-Мельник Олена (Южний), 2-Веселкова Олександра (Ізмаїл), 3-Жаданов Христина (Ізмаїл)

Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015" Переможці шахового фестивалю "Кубок Дунаю-2015"