Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"Шаховий клуб "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва провів традиційний щорічний міський турнір "Шахова сім'я".

Як розповіла на відкритті змагань головний суддя Ольга Апостолакій, історія зародження цього турніру йде кореннями в 80-ті роки минулого століття: на базі міського шахово-шашковий клуб проводилися ігри "Тато, мама, я - шахова сім'я", і сама Ольга Владиславівна, будучи школяркою, брала в них участь. Потім ця форма роботи була на деякий час забута. А в кінці 90-х років тодішній керівник клубу "Біла тура" Іраїда Возняк відродила цю чудову традицію. Нинішній турнір став ювілейним - двадцятим!

Дванадцять сімейних команд стали учасниками турніру в цьому році, п'ять з яких – дебютанти. Відповідно до положення турніру – капітаном є юний гравець до 14 років, а в свою команду він може взяти два родичі не молодше 16 років. Якщо ж в родині грають відразу дві дитини віком до 14 років, значить, в команді - два капітани: один грає в командний залік, інший - в заліку капітанів. Така ситуація склалася в трьох сім'ях - Руссєвих, Печенко та Веселкових.

Шахові баталії тривали протягом трьох днів. Дорослі, відклавши свої справи, разом з дітьми мужньо відстоювали честь сім'ї!

У неділю, 28 травня, проходило урочисте нагородження учасників турніру "Шахова сім'я". У трійку призерів увійшли сім'ї: Руссевих (I місце), Апостолакій (II місця), Огородник (III місце) - повторивши розподіл місць минулого року! У скарбничку своїх досягнень кожна з цих сімей додала грамоту і кубок. У заліку капітанів за двома віковим групам відзначилися: Вікторія Руссєва, Марія Руссєва, Ірина Апостолакій; Поліна Гусь, Олександра Веселкова, Богдан Огородник. Призи також отримали кращі гравці на жіночій і чоловічій дошках - Микола Руссєв і Світлана Апостолакій. Були відзначені також наймолодший капітан турніру – семирічний Михайло Ободовський та сім'я Солобчук, яка показала найвищий результат серед дебютантів.

Тамара Бобровська

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"Нагородження проводили президент Ізмаїльської федерації шахів і шашок Олександр Ободовский і головний суддя змагань Ольга Апостолакій

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"П'ятірка кращих в заліку капітанів молодшого віку

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"Призери серед капітанів старшого віку

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"Дорослі раділи нагороді не менше, ніж діти!

Відбувся міський турнір "Шахова сім'я"Чемпіонка турніру Вікторії Руссєва в цей день святкувала день народження. Вітаємо!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1943686
Scroll to top