Друк

"Альгадра" підвела підсумки півріччяСпортивно-туристський клуб "Альгадра" підвів підсумки першого півріччя відкритого міського Кубка-2017 з техніки спортивного туризму.

На церемонію оголошення результатів та вручення грамот і медалей в актову залу Палацу дітей та юнацтва прибули команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів, які брали участь в різних видах змагань: техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях та на відкритій місцевості, в змаганнях з вело- та водного туризму.

Були названі кращі команди, а також призери особистого заліку з усіх видів туризму. Трійки найсильніших юних туристів: юнаки – Микита Мортузаєв, В'ячеслав Терзієв (ІПЛ), а також учень ЗОШ №9 Олександр Глібов; дівчата - Марія Сакар, ІПЛ, Тетяна Желяскова, ЗОШ №9, Ольга Дорож, ІПЛ.

Серед навчальних закладів місця розподілилися наступним чином: Ізмаїльський політехнічний ліцей, ЗОШ №9, ЗОШ №11, ЗОШ №14, ЗОШ №10, ЗОШ №4, ЗОШ №7.

Тамара Бобровська

"Альгадра" підвела підсумки півріччяНагородження проводили директор Палацу дітей та юнацтва Алла Тимофіївна Іванова, керівник СТК "Альгадра" Тарас Анатолійович Михайленко та тренер команди ІПЛ Алеся Василівна Барська

"Альгадра" підвела підсумки півріччяГрамоти отримали призери змагань з різних видів спортивного туризму

"Альгадра" підвела підсумки півріччяМедалі - переможцям особистого заліку

"Альгадра" підвела підсумки півріччяШестикласник Максим Рябуха перший рік бере участь в змаганнях, а вже досяг певних успіхів!

"Альгадра" підвела підсумки півріччяКоманда ІПЛ лідирує в загальному заліку за підсумками півріччя Кубка-2017

"Альгадра" підвела підсумки півріччяМикита Мортузаєв і Марина Сакара - лідери в особистому заліку з техніки спортивного туризму

"Альгадра" підвела підсумки півріччя