Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

 1 червня - Міжнародний день захисту дітей"Ми зустрічаємо свято літа, свято сонця, свято світла!" - було чутно вже здалеку. У перший літній день о 9 годині ранку на площі біля Палацу дітей та юнацтва вже було багатолюдно. Школярі міста, а також малюки у супроводі тат і мам, бабусь і дідусів зібралися в передчутті великого свята. І він дійсно відбувся - яскравий, веселий і галасливий! Всупереч прогнозам, які ще день тому віщували дощ і грозу, погода видалася, як на замовлення, сонячною.

На початку заходу школярів привітав міський голова Андрій Абрамченко, який, до речі, зауважив, що на його пам'яті не було ще жодного Дня захисту дітей, коли б не сяяло сонечко. Любить сонце дітвору! Андрій В'ячеславович від душі побажав дітям гарного настрою і веселих канікул, щасливого мирного дитинства.

Свою творчість дарували всім хореографічні колективи "Ритм", "Райдуга" і "Конфетті". Святковий настрій створювали ростові ляльки та веселі клоуни з оберемками повітряних кульок, які трохи пізніше були випущені в небо. А потім всі присутні на площі діти (а їх було понад півтисячі!) Взялися за руки, організувавши "Флешмоб дружби".

Але це була тільки перша частина програми. "Свято дитинства ми продовжуємо - і на майданчики всіх запрошуємо!", - оголосили ведучі. Тут же, на площі біля пам'ятника першому градоначальнику Ізмаїла Сергію Тучкову і в парковій зоні проспекту Суворова, розташувалися майданчики - ігровий, спортивний, туристичний, фото, пісенний, художній, японський, виставковий, "Здоровчик", "Побажання", "Майстри". Представники шкіл групами пересувалися від станції до станції і виконували запропоновані їм завдання. Цей веселий і захоплюючий квест завершився не менш приємним дійством - поїданням морозива, яке в подарунок ізмаїльській дітлахам надав мер міста.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 523 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1945298
Scroll to top