Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

З 6 по 14 червня в Одесі проходив традиційний обласний дитячий шаховий турнір "Меморіал Постола" (Іван Зіновійович Постол багато років очолював Одеську спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву і активно розвивав дитячі шахи).

Ізмаїл на цих змаганнях представляли дві юні шахістки, вихованки клубу "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва - Катерина Зінченко (8 років) і Олександра Веселкова (9 років).

Всього більше ста учасників віком до 18 років - представники Одеси, райцентрів і районів області - виявили бажання поборотися на картатих дошках. Категорія, в якій грали наші дівчатка (до 12 років), була численною - 60 учасників. Залік в цьому турнірі йшов по трьом віковим категоріям. Було зіграно дев'ять турів за швейцарською системою.

Наша Саша набрала 5 очок з дев'яти можливих і завоювала II місце в заліку серед дівчат до 10 років. В Ізмаїл Олександра привезла медаль, грамоту і цінний приз - бездротову мишку для комп'ютера.

Юна ізмаільчанка - призерка меморіалу Постола

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1943643
Scroll to top