Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Ізмаїльські велотуристи відкрили велосезон 1 січня 2019 рокуЄ такий відомий новорічний жарт: "Який найкоротший день у році? Перше січня! Прокинувся. Поснідав. Стемніло". А ось для учасників АВІ (Асоціації велосипедистів Ізмаїла) перший день нового року був повноцінним, яскравим, насиченим враженнями!

Так ось, коли більшість городян ще міцно спали (особливо ті, хто до кінця витримали народне гуляння на площі), ізмаїльські роверисти вже підтягувалися до свого постійного місця збору – щоб дати старт велосезону-2019.

– Вранці 1 січня число велосипедистів в нашому місті – зворотньо пропорційно кількості автомобілів: Ізмаїл на якийсь час по співвідношенню вело/авто перетворюється в Гронінген, – з посмішкою прокоментував Ігор Сарвіров, президент АВІ.

Свої перші в цьому році велопокатеньки прихильники здорового способу життя здійснили в напрямку Рені ("точка повернення" перебувала між Новосільським та Орлівкою). Непогано, якщо врахувати, що група бажаючих потренуватися в цей день була різною – і за віком, і за підготовкою, і за типом велосипедів (шосейні та гірські). Компанію ізмаїльцям склав одесит Костянтин Долганов. Це взагалі окрема історія! Виявляється, Костянтин – на велосипеді! – приїхав з Одеси до родичів на святкування Нового року, про велодіяльність в Ізмаїлі він дізнався з сайту «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва – і вирішив приєднатися.

На календарі – січень, середина зими, але це не привід зачохлити велосипеди. У ізмаїльських велосипедистів уже складений розклад шосейних веловиїздів на найближчий час (якщо, звичайно, погода сприятиме). Подробиці – на сторінці АВІ у Фейсбуці. Також всі вони цілорічно використовують велосипед як міський транспорт.

Ігор Сарвіров: "Сподіваюся, що в новому 2019 році "батьки міста" кардинально сприятимуть розвитку безпечної велоінфраструктури, і у Гронінгена з'явиться "молодший братик " – velo-IZMAIL! Чому ні? Неможливе – можливо!".

* До речі, для тих, хто не знає. Гронінген (Голландія) – найвелосипедніше місто в Європі. 65% населення Гронінгена використовує велосипед як основний засіб пересування. Власне авто і громадський транспорт тут не в пошані. А історичний центр практично повністю перекритий від в'їзду автомобілів і мотоциклів.

Тамара Бобровська

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо! Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

Неможливе - можливо!

 
 
 
 

Додати коментар

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1265
Перегляди статей
1125836
Scroll to top