Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

План
роботи методиста з інформаційних технологій
Михаленко Н.П. на 2016-17 навчальний рік

Мета та завдання на новий навчальний рік:

У 2016-17 н.р. діяльність буде скерована для реалізації :
1) наступної мети:
- створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля, удосконалення системи виховної роботи – впровадження для цього відповідних інноваційних проектів:
а) «Юнацька велосипедна Ліга закладів освіти Ізмаїла»;
б) «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!!!»;
в) «Концепція розвитку велосипедного транспорту в місті Ізмаїлі»;
г) «Екологічний громадський рух «Сміття більше немає!».
Висвітлення діяльності цих проектів на інтернет-порталі «Освіта та дозвілля Ізмаїла» (www.izmailosvita.od.ua) та сайті ЦПР таДТ.

2) наступних завдань:
- забезпечити отримання, накопичення та систематизацію інформації про діяльність загальноосвітніх учбових закладів, дошкільних установ та позашкільних закладів Ізмаїла з метою висвітлення у засобах масової інформації ЦПР таДТ та відділу освіти ІМР Ізмаїла.
- забезпечити технічне та методичне супроводження діяльності та адміністрування сайту «Освіта та дозвілля Ізмаїла» (www.izmailosvita.od.ua), тематичне наповнювання розділів сайту.
- виховання патріотичних почуттів та громадянської відповідальності;
- формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду у розв'язанні екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи;
- робота щодо популяризації здорового способу життя з «проблемними» підлітками через впровадження активних форм проведення вільного часу.

 I. Організаційна робота

1. Організація роботи сайту ЦПР таДТ та інтернет-порталу «Освіта та дозвілля Ізмаїла» відділу освіти Ізмаїльської міської ради:
забезпечити продовження дії доменного імені, резервування додаткового місця та оплата хостингу, підтримання концепції та вдосконалення дизайну сайту. Підтримання працездатності системи управління сайтом (CMS - Joomla 3.4) та періодичне оновлення її до нової версії. Під’єднання та регулярне оновлення спеціальних розширень, модулів та плагінів для ефективної безперебійної роботи сайту. (Протягом 2016-17н.р.)

2. Оновлення антивірусного захисту сайту та налаштувань для протидії спаму. Встановлення та налаштування системи резервного копіювання сайту. (Протягом 2016-17н.р.)

3. Організувати процес отримання, обробки та систематизації інформації про діяльність загальноосвітніх учбових закладів, дошкільних установ та позашкільних закладів Ізмаїла з метою висвітлення на сайтах ЦПР таДТ та відділу освіти ІМР. (Вересень 2016-17н.р.)

4. Збір, обробка текстових, фото- та відеоматеріалів, а також наданих презентацій для публікації на сайті, веб-оптимізація контенту. (Протягом 2016-17н.р.)

5. Підготовка інформаційних матеріалів для інтернет-порталу «Освіта та дозвілля Ізмаїла» (www.izmailosvita.od.ua) для здійснення адресного інформування з наступних питань: змістовне використання вільного часу, профілактика наркоманії, СНІДу, правопорушень, права дітей, їх безпека, раціональний вибір життєвого шляху, популяризація здорового способу життя, фізкультури і спорту, висвітлення шкільного життя учнівських колективів, різна актуальна юнацька інформація.
(Протягом 2016-17н.р.)

6. Надання педагогам консультативної та практичну допомогу з питань інформаційних технологій. (Протягом 2016-17н.р.)

7. Організувати проведення майстер-класів зі стрільби з пневматичної гвинтівки з гуртківцями ЦПРтаДТ, в т.ч. з «проблемними» підлітками. (Жовтень 2016р.,
Квітень 2017р.)

8. Організувати проведення фізкультурних змагань з елементами баскетболу «21» з гуртківцями та читачами ІЮЖ „Хвилю тримай”, в т.ч. з «проблемними» підлітками у відповідності до укладених угод із Асоціацією велосипедистів Ізмаїла та ЗНЗ № 9. (Травень 2017р.)

II. Методична робота

1. Підготовка та розміщення інформації про семінари, лекції та бесіди для педпрацівників шкіл, УМК, а також матеріали (статті, опитування, рекомендації) для популяризації здорового способу життя та профілактики куріння, вживання алкоголю, наркоманії, ВІЛ/СНІД. (Протягом 2016-17н.р.)

2. Підготувати методичні рекомендації з питань запровадження та використання сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності. (Квітень 2017 р.)

3. Організувати та провести навчання педагогів-організаторів навчальних закладів за темою «Підготовка матеріалів для розміщення на сайтах та форумі, робота з фото та відеоматеріалами» . (Протягом 2016-17н.р.)

4. Надавати консультативну та практичну допомогу з питань інформаційно-комунікаційних технологій, включаючи он-лайн консультування. (Протягом 2016-17н.р.)

5. Збір інформації, відеоматеріалів, аудіовізуальні та інші засоби навчання, аналіз потреби в них, систематизування наявного матеріалу. Надавати комп'ютерну підтримку при проведенні семінарів, виставок, зльотів, змагань, акцій, фестивалів і так далі. . (Протягом 2016-17н.р.)

III. Узагальнення та розповсюдження досвіду роботи

1. Зібрати та узагальнити досвід роботи сайтів позашкільних установ України (Протягом навч. року)

IV. Організація методичної допомоги та участь у семінарах з активом

1. Підготувати для міського семінару педагогів-організаторів доповіді за темами:
а) Аналіз висвітлення навчально-виховної роботи закладів освіти Ізмаїла (Грудень 2016р.)

б) Організація роботи Юнацької велосипедної Ліги серед закладів освіти; (Квітень 2017 р.)

2. Надання методичної допомоги педагогам-організаторам, вчителям, керівникам шкіл в організації і проведенні методичної роботи, в удосконаленні навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості учнів через використання та впровадження нових інформаційних технологій в педагогічний процес. (Протягом 2016-17н.р.)

3. Організація роботи по впровадженню нових інформаційних технологій в учбовий процес, в роботу позашкільних закладів і в адміністративну діяльність закладів освіти. (Протягом 2016-17н.р.)

4. Підготувати методично-інформаційні матеріали для інтернет-порталу «Освіта та дозвілля Ізмаїла» для здійснення адресного інформування з наступних питань: права дітей, їх безпека, змістовне використання вільного часу, профілактика наркоманії, СНІДу, правопорушень, раціональний вибір життєвого шляху, популяризація здорового способу життя, фізкультури і спорту, висвітлення шкільного життя учнівських колективів, різна актуальна юнацька інформація. (Протягом 2016-17н.р.)

5. Відвідати заняття гуртків. Підготувати відповідні аналізи-рекомендації. (Протягом 2016-17н.р.)

6. Створення та підтримання в актуальному стані бази даних закладів освіти. Надавати допомогу в формуванні медіатеки відділу освіти. Робота по формуванню банку програмно-педагогічних засобів для використання комп’ютерної техніки в навчальному процесі (електронні підручники, енциклопедії, демонстраційні, контролюючі та навчальні програми тощо) (Протягом 2016-17н.р.)

7. Надавати практичну допомогу у створенні та адмініструванні сайтів та блогів закладів освіти (Протягом
2016-17н.р.)

V. Масова робота

1. Організувати проведення вело змагань у рамках «Юнацької велосипедної Ліги серед закладів освіти», а також з гуртківцями, активом ІЮЖ «Хвилю тримай» та «проблемними» підлітками у відповідності до укладених угод з ЗНЗ №№9, вечірньою школою:
- а) - Міський веломарш «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» до Дня фізкультурника України, вересень;
- - Міські змагання з роздільного старту на 3,6 км «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» (ІV етап «Юнацької велосипедної Ліги»), жовтень;
- - Міські змагання з велокросу «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» (V етап «Юнацької велосипедної Ліги»), вересень, листопад;
- - Урочисте підведення підсумків діяльності Ліги у 2016 році.
Планування заходів Ліги на 2017 рік, грудень.
(Вересень – грудень 2016р.)

б) - Міські змагання з веломобітлону «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» (І етап «Юнацької велосипедної Ліги»), квітень;
- Міські велоперегони «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» парний мікс-критеріум на 5 км, присвячені Дню молоді України (ІІ етап «Юнацької велосипедної Ліги»), травень;
- Веломарш, присвячений Міжнародному Дню протидії курінню та Дню захисту дітей, червень;
- Міські велозмагання «Роздільний старт» (ІІІ етап «Юнацької велосипедної Ліги»), липень;
- Міські велоперегони «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» роздільний старт мікс-критеріум на 15 км (ІІІ етап «Юнацької велосипедної Ліги»), присвячені Дню Незалежності України, серпень. (Квітень –серпень 2017р.)

VІ. Самоосвіта, участь у семінарах

1. Взяти участь у он-лайн семінарі: «Впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес», який відбудеться в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" ("Cloud services in education") (Листопад 2016 р.)

2. Взяти участь у вебінарі: "Хмарні технології в навчальному процесі" у рамках проекту «Дистанційна Академія» (Грудень 2016 р.)

3. Вивчення досвіду використання хмарних сервісів в освітянських закладах. Вивчення матеріалів семінару «Створення єдиного інформаційного простору закладу освіти засобами хмарних технологій» (Січень-лютий 2017 р.)

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1210
Перегляди статей
1051015
Scroll to top