Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Характеристика Чеботар Л.І., керівника вокального ансамблю «Соловейко»Чеботар Людмила Іванівна закінчила музично-педагогічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту. Працює викладачем на кафедрі музичного та образотворчого мистецтва Ізмаїльського державного гуманітарного університету та керівником народного академічного хору студентів, а з 2010 року керівником вокального ансамблю «Соловейко» Палацу дітей та юнацтва. 

 

За ці роки Людмила Іванівна зарекомендувала себе як досвідчений фахівець та творча особистість. Кожне її заняття сприяє збереженню цінностей української пісні, розвитку естетичного смаку вихованців.

Чеботар Л. І. працює над науково-методичною проблемою «Методи формування співацьких навичок гуртківців – основна умова вокально-творчої діяльності». Концепцією роботи керівника гуртка є: формування і розвиток здібностей дітей, виховання любові до української пісні; формування вільної творчої особистості.

Працюючи з дітьми, Людмила Іванівна завжди звертає увагу на правильне дихання, єдину манеру звукоутворення, чистоту інтонування звуків. Знання особливостей вікового робочого діапазону допомагає їй вірно розподілити дітей в ансамблі по голосах. Звертаючи увагу на звучність голосу, виховуючи з раннього віку високе резонування, керівник гуртка створює тим самим сприятливі умови для природного розвитку тембрових якостей кожного голосу, його майбутнього характеру.

Людмила Іванівна відмінно володіє методикою викладання предмета, проявляє творчий підхід до організації навчальних занять, вміє визначити мету та конкретні завдання ансамблю, вибирає оптимальні засоби їх реалізації. Навчальний матеріал вона подає доступно і цікаво, вміє підтримувати позитивний настрій на занятті, залучити дітей до спілкування. Чеботар Л.І. цілеспрямовано працює над розвитком вокальних здібностей, формуванням стійкого інтересу до вокально-музичної творчості, потреби у творчій самореалізації та самовдосконаленні, виховує в дітей інтерес до вокального мистецтва. Особливо поширеним на заняттях є метод співу без супроводу (a сapella), такий вид співу розвиває, удосконалює слух, підвищує увагу гуртківців до чистоти інтонації і тим самим виховує навички точного інтонування, розвиває ладо-гармонічне чуття і сприяє розвитку ансамблевого співу, підвищує виразність виконання.

Людмила Іванівна забезпечує високу ефективність і якість своєї роботи. В репертуарі ансамблю більше 20 творів. Колектив опановує різноманітний, складаний та цікавий за змістом репертуар. Він містить кращі зразки української та зарубіжної музики, українські народні пісні, класичні твори, естрадні пісні.

Вихованці ансамблю дипломанти та лауреати багатьох мистецьких конкурсів. Ансамбль «Соловейко», під керівництвом Чеботар Л.І., бере участь у багатьох міських святах, масових заходах, фестивалях, обласних оглядах, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Чеботар Л.І. відмічена грамотою Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, грамотами обласного Гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за вагомий внесок у впровадження та забезпечення у навчально-виховній роботі різноманіття форм національно-патріотичного виховання, дипломом Х1Х-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юнацького і молодіжного мистецтва «Веселі канікули осені», дипломами 1 ступеню обласного Православного фестивалю духовно-хорового мистецтва у номінації «Кращі керівники дитячо-юнацьких вокально-хорових колективів», подякою Всеукраїнського фестивалю мистецтв «На крилах творчості», а також грамотою відділу освіти Ізмаїльської міської ради та міського голови.

Педагог постійно підвищує свій професійний рівень, методичну майстерність, має високий рівень загальної культури, користується авторитетом у дітей, батьків, колег по роботі.

 Директор 
КПНЗ «Палац дітей та юнацтва» А.Т.Іванова

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1210
Перегляди статей
1051015
Scroll to top