Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!2-4 жовтня 2020 року на базі Палацу дітей та юнацтва пройшли два кваліфікаційних турніри серед шахістів третього розряду. Учні грали в класичні шахи за коловою системою.

За результатами турнірів четверо шахістів виконали другий розряд, вісім – підтвердили третій розряд. Дуже впевнено без поразок пройшов турнір Дмитро Гусєв. Переможцем другого турніру стала наймолодша учасниця семирічна Софія Гунякова.

Cрібні призери турнірів – Амалія Сахаутдінова та Андрій Москвичов, бронзу вибороли Анастасія Димитрова та Марія Розгон. Вітаємо юних шахістів та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

А всім учасникам, хто не зміг підвищити свій розряд, бажаємо не сумувати та боротися далі, як радить дванадцятий чемпіон світу Анатолій Карпов: "Головне – боротьба, виховання свого характеру, а успіхи обов'язково прийдуть, якщо постійно працювати над шахами і по-справжньому їх любити."

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 224 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1225
Статті
1912
Перегляди статей
1938718
Scroll to top