Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Колектив
Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла

ДИРЕКТОР:

Іванова Алла Тимофіївна

Іванова Алла Тимофіївна,

нагороджена почесним знаком «Відмінник народної освіти», грамотою Міністерства освіти і науки України (2012), переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Директор» (2012), засновник та керівник музею історії Палацу, учасник Всеукраїнського форуму педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації 2016 року»

 

ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА:

Помазан Тетяна Ігнатівна

Помазан Тетяна Ігнатівна,

заступник директора з навчальної роботи, керівник гуртка «Рівний-рівному», нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України (2008, 2009)
переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Заступник директора» (2011), член оргкомітету та журі обласного фестивалю "Молодь обирає здоров'я", випускниця Палацу, учасник Всеукраїнського форуму педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації 2016 року»
 

Тичина Світлана Анатоліївна 

Тичина Світлана Анатоліївна,

заступник директора з виховної роботи, керівник гуртка «Комп’ютерна школа», нагороджена грамотою Інституту інноваційних технологій (2011), випускниця Палацу 

 Бабаянова Олександра Олексіївна

Бабаянова Олександра Олексіївна,

заступник директора з адміністративно-господарчої діяльності

 МЕТОДИСТИ:

Михайленко Тарас Анатолійович

Михайленко Тарас Анатолійович,

методист вищої категорії зі спортивного туризму, керівник спортивно-туристської секції «Альгадра», кандидат в майстри спорту, нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотою Міністерства освіти і науки України (2013), суддя 1 категорії, заступник головного судді Чемпіонату України з техніки велосипедного туризму

Сарвіров Ігор Генійович

Сарвіров Ігор Генійович,

методист вищої категорії з організації роботи дитячо-юнацьких засобів інформації, шеф-редактор дитячо-юнацького журналу «Хвилю тримай», кандидат в майстри спорту, нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України (2008, 2009, 2013), переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Методист» (2008),засновник та президент юнацької Велосипедної Ліги


Михаленко Наталія Петрівна,

методист з інформаційних технологій, керівник гуртка «Школа безпеки», майстер спорту

 Пастушенко Наталія Миколаївна

Пастушенко Наталія Миколаївна, 

методист 1 категорії по роботі з лідерами дитячих організацій, керівник штабу лідерів «Бригантина», керівник гуртка істориків-краєзнавців, нагороджена грамотою обласного Гуманітарного Центру позашкільної освіти та виховання (2016)


КЕРІВНИКИ ХОРЕОГРАФІЧНИХ ТА ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ: 

	 Балтакова Тамара Іванівна

Балтакова Тамара Іванівна, 

керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм», керівник гуртка-методист, нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти», грамотою Міністерства освіти і науки України (2009), нагороджена грамотою облдержадміністрації (2015)

Тихонова Ольга Яківна

Тихонова Ольга Яківна, 

керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», керівник гуртка-методист, нагороджена почесним знаком «Відмінник народної освіти», грамотами Міністерства освіти і науки України (1999, 2009), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), член Асоціації хореографів України

Полякова Ірина Федорівна

Полякова Ірина Федорівна, 

керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», член Асоціації хореографів України, нагороджена грамотою міського відділу освіти (2012), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016),  випускниця Палацу

Терзєман Ірина Валеріївна

Терзєман Ірина Валеріївна, 

керівник ансамблю естрадного танцю «Драйв», нагороджена грамотою міського відділу освіти (2014), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), випускниця Палацу

 Балтакова Злата Георгіївна

Балтакова Злата Георгіївна,

керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм», випускниця Палацу

 Чеботар Людмила Іванівна

Чеботар Людмила Іванівна,

керівник вокального ансамблю «Соловейко», викладач кафедри музики ІДГУ, нагороджена грамотою міського голови (2016)

Стадник Виктор Миколаїович

Стадник Виктор Миколаїович,

акомпаніатор «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», нагороджений почесним знаком «Відмінник народної освіти»

АКОМПАНІАТОРИ

Ярошинський Сергій Руфаілович – звукорежисер, акомпаніатор «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»
Селезньова Ольга Вікторівна – акомпаніатор «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»
Доков Андрій Миколайович – акомпаніатор «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»
Терехова Наталія Олександрівна – акомпаніатор вокального ансамблю «Дзвіночок»

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ

Апостолакій Ольга Владиславівна – керівник шахового клубу «Біла тура», керівник гуртка-методист, кандидат в майстри спорту, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України (2013), чемпіонка області з шахів, переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» (2013), засновник Всеукраїнського шахового фестивалю "Кубок Дунаю", випускниця Палацу
Величко Марія Урелівна – керівник гуртка «Килимарство», керівник гуртка-методист, нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки (2011), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України"
Калніньш Людмила Олександрівна – керівник гуртка «Український оберіг» та «Флористика та фітодизайн», керівник гуртка-методист, нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки (2015), грамотою міського голови (2016)
Кирилова Лідія Володимирівна – керівник гуртка «Чарівна палітра», нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки (2013), лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України"
Перельштейн Марія Михайлівна – керівник гуртка «Квітковий сувенір», нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки (2015)
Проценко Ольга Іванівна – керівник гуртка виготовлення сувенірів «Вінтаж», нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки (2013)
Рубан Світлана Леонідівна – керівник гуртка «Орігамі», нагороджена дипломами обласного Гуманітарного центру (2012, 2015)
Гавлицька Наталія Олексіївна – костюмер, керівник гуртка «Нитяна графіка», нагороджена грамотою обласного Департаменту освіти (2015), випускниця Палацу
Іванова Катерина Володимирівна – керівник гуртка «Дитяча анімація», нагороджена грамотою обласного Гуманітарного центру позашкільної освіти (2015)
Яцюк Алла Дмитрівна – керівник дитячого театру
Кудрицька Анастасія Іванівна – секретар, керівник гуртка «Аніматор-витівник», випускниця Палацу
Бєльська Світлана Михайлівна – керівник гуртка «Англійська мова»
Каплієнко Анастасія Іванівна – керівник гуртка «Точка зору»
Малоок Лілія Федорівна керівник гуртка «Чарівна палітра»
Хрістєва Галина Михайлівна – керівник гуртка «Чарівна палтіра»
Діденко Надія Русланівна – бухгалтер

 Педколектив ПДЮ

 

Вітаємо!

Розклад роботи гуртків Палацу дітей та юнацтва

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Пізнавальне

2017 - рік Японії в Україні

Важливе

Техніка безпеки

Цуценята шукають господарів

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top