Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Колектив
Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла

ДИРЕКТОР:

Іванова Алла Тимофіївна

Іванова Алла Тимофіївна,

нагороджена почесним знаком «Відмінник народної освіти», грамотою Міністерства освіти і науки України (2012), переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Директор» (2012), засновник та керівник музею історії Палацу, учасник Всеукраїнського форуму педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації 2016 року», учасниця Всеукраїнського семінару директорів ПНЗ (2018)

 

ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА:

Помазан Тетяна Ігнатівна, заступник директора з навчальної роботи ПДЮ

Помазан Тетяна Ігнатівна,

заступник директора з навчальної роботи, керівник гуртка «Рівний-рівному», нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України (2008, 2009)
переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Заступник директора» (2011), член оргкомітету та журі обласного фестивалю "Молодь обирає здоров'я", випускниця Палацу, учасник Всеукраїнського форуму педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації 2016 року»
 

Тичина Світлана Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи 

Тичина Світлана Анатоліївна,

заступник директора з виховної роботи, керівник гуртка «Комп’ютерна школа», нагороджена грамотою Інституту інноваційних технологій (2011), випускниця Палацу 

 Бабаянова Олександра Олексіївна, заступник директора ПДЮ з адміністративно-господарчої діяльності

Бабаянова Олександра Олексіївна,

заступник директора з адміністративно-господарчої діяльності

 МЕТОДИСТИ:

	 Бабаянова Олександра Олексіївна,  заступник директора з адміністративно-господарчої діяльності   МЕТОДИСТИ:  	 Михайленко Тарас Анатолійович, методист вищої категорії зі спортивного туризму

Михайленко Тарас Анатолійович,

методист вищої категорії зі спортивного туризму, керівник спортивно-туристської секції «Альгадра», кандидат в майстри спорту, нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотою Міністерства освіти і науки України (2013), суддя 1 категорії, заступник головного судді Чемпіонату України з техніки велосипедного туризму

Сарвіров Ігор Генійович

Сарвіров Ігор Генійович,

методист вищої категорії з організації роботи дитячо-юнацьких засобів інформації, шеф-редактор дитячо-юнацького журналу «Хвилю тримай», кандидат в майстри спорту, нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України (2008, 2009, 2013), переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Методист» (2008),засновник та президент юнацької Велосипедної Ліги


Михаленко Наталія Петрівна, методист з інформаційних технологій

Михаленко Наталія Петрівна,

методист з інформаційних технологій, керівник гуртка «Школа безпеки», майстер спорту

 Пастушенко Наталія Миколаївна, методист по роботі з лідерами дитячих організацій

Пастушенко Наталія Миколаївна, 

методист 1 категорії по роботі з лідерами дитячих організацій, керівник штабу лідерів «Бригантина», керівник гуртка істориків-краєзнавців, нагороджена грамотою обласного Гуманітарного Центру позашкільної освіти та виховання (2016)


КЕРІВНИКИ ХОРЕОГРАФІЧНИХ ТА ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ: 

Балтакова Тамара Іванівна, керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»

Балтакова Тамара Іванівна, 

керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм», керівник гуртка-методист, нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти», грамотою Міністерства освіти і науки України (2009), нагороджена грамотою облдержадміністрації (2015)

Тихонова Ольга Яківна, керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга»

Тихонова Ольга Яківна, 

керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», керівник гуртка-методист, нагороджена почесним знаком «Відмінник народної освіти», грамотами Міністерства освіти і науки України (1999, 2009), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), член Асоціації хореографів України

Полякова Ірина Федорівна, керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга»

Полякова Ірина Федорівна, 

керівник «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», член Асоціації хореографів України, нагороджена грамотою міського відділу освіти (2012), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016),  випускниця Палацу

Терзєман Ірина Валеріївна, керівник ансамблю естрадного танцю «Драйв»

Терзєман Ірина Валеріївна, 

керівник ансамблю естрадного танцю «Драйв», нагороджена грамотою міського відділу освіти (2014), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), випускниця Палацу

 Балтакова Злата Георгіївна, керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»

Балтакова Злата Георгіївна,

керівник «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм», випускниця Палацу

 Чеботар Людмила Іванівна

Чеботар Людмила Іванівна,

керівник вокального ансамблю «Соловейко», викладач кафедри музики ІДГУ, нагороджена грамотою міського голови (2016)

Стадник Виктор Миколаїович, акомпаніатор

Стадник Виктор Миколаїович,

акомпаніатор «народного художнього колективу» танцю «Райдуга», нагороджений почесним знаком «Відмінник народної освіти»

АКОМПАНІАТОРИ

Ярошинський Сергій Руфаілович – звукорежисер, акомпаніатор «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»
Селезньова Ольга Вікторівна – акомпаніатор «народного художнього колективу» сучасного танцю «Ритм»

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ

• Апостолакій Ольга Владиславівна – керівник шахового клубу «Біла тура», керівник гуртка-методист, кандидат в майстри спорту, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України (2013), Подякою Міністерства освіти і науки України (2017), неодноразова чемпіонка області з шахів, переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» (2013), засновник Всеукраїнського шахового фестивалю "Кубок Дунаю", випускниця Палацу

• Величко Марія Урелівна – керівник гуртка «Килимарство», керівник гуртка-методист, нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки (2011), грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (2016), лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України"

• Калніньш Людмила Олександрівна – керівник гуртка «Український оберіг» та «Флористика та фітодизайн», керівник гуртка-методист, нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки (2015), грамотою міського голови (2016)

• Кирилова Лідія Володимирівна – керівник гуртка «Чарівна палітра», лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України"

• Перельштейн Марія Михайлівна – керівник гуртка «Квітковий сувенір», нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки (2015)

• Рубан Світлана Леонідівна – керівник гуртка «Орігамі», нагороджена дипломами обласного Гуманітарного центру (2012, 2015), випускниця Палацу

• Гавлицька Наталія Олексіївна – керівник гуртка «Нитяна графіка», нагороджена грамотою обласного Департаменту освіти (2015), випускниця Палацу

• Яцюк Алла Дмитрівна – керівник дитячого театру

• Бєльська Світлана Михайлівна – керівник гуртка «Англійська мова»

• Малоок Лілія Федорівна – керівник гуртка «Чарівна палітра», нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки (2017)

• Хрістєва Галина Михайлівна – керівник гуртка «Чарівна палітра»

• Сколотяна Ольга Астафівна – керівник шахового гуртка

• Руденко Альона Вікторівна – керівник гуртка образотворчого мистецтва

• Кудрицька Анастасія Іванівна – секретар, випускниця Палацу

• Діденко Надія Русланівна – бухгалтер

 Педколектив Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла

 

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

  • 23.05.2019 19:17
    Спасибо администрации дворца,методист ам и ...

    Детальніше...

     
  • 23.05.2019 09:42
    Уважаемый коллектив "Радуга", в лице руководителей ...

    Детальніше...

     
  • 21.05.2019 22:24
    Спасибо всем родителям, кто поддержал нашу ...

    Детальніше...

     
  • 21.05.2019 21:04
    Супер, молодцы!!! Драйв лучший :lol:

    Детальніше...

     
  • 21.05.2019 21:01
    Огpомное спасибо нашему руководителю Ирине ...

    Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1248
Перегляди статей
1090524
Scroll to top