Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

 

Рішення Ізмаїльської міської ради про перейменування Центру позашкільної роботи та дитячої творчості ім.А.П.Гайдара у Комунальний позашкільний навчальний заклад Ізмаїльської міської ради «Палац дітей та юнацтва»  >>>

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад Ізмаїльської міської ради “Палац дітей та юнацтва”

Палац дітей та юнацтва – позашкільний заклад, який надає дітям і підліткам Ізмаїла можливості для здобуття додаткової освіти, розвитку інтелекту та творчих здібностей, виховує естетичний смак, організовує змістовне дозвілля.

У наш час у закладі функціонують 74 групи гуртків та об’єднань за інтересами, у яких здобувають позашкільну освіту більше 1000 вихованців, працюють 2 «народних художніх колектива» танцю «Райдуга» та «Ритм», зразковий музей Дунайської флотилії, музей історії Центру, штаб лідерів «Бригантина», рада гуртківців «Срібне коло». Центр має свій друкований орган – журнал «Хвилю тримай», відзначений дипломом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за ефективну діяльність у запобіганні наркотичних узалежнень, куріння.

Неодноразово ЦПР та ДТ був визнаний переможцем конкурсу «Кращий позашкільний заклад Одеської області». У 2013 році ЦПР та ДТ увійшов у Перелік найбільших позашкільних закладів України. У 2014 році – пройшов державну атестацію з відзнакою, у 2016 році відсвяткував 70-річчя.

Палац дітей та юнацтва

 

 

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top