Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

 

Рішення Ізмаїльської міської ради про перейменування Центру позашкільної роботи та дитячої творчості ім.А.П.Гайдара у Комунальний позашкільний навчальний заклад Ізмаїльської міської ради «Палац дітей та юнацтва»  >>>

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад Ізмаїльської міської ради “Палац дітей та юнацтва”

Палац дітей та юнацтва – заклад позашкільної освіти, який надає дітям і підліткам Ізмаїла можливості для здобуття додаткової освіти, розвитку інтелекту та творчих здібностей, виховує естетичний смак, організовує змістовне дозвілля.

У наш час у закладі функціонують 78 групи гуртків та об’єднань за інтересами, у яких здобувають позашкільну освіту більше 1000 вихованців, працюють 2 "народних художніх колектива" танцю «Райдуга» та «Ритм», "зразковий" музей Дунайської флотилії, музей історії Палацу, штаб лідерів «Бригантина», рада гуртківців «Срібне коло». Палац має свій друкований орган – журнал «Хвилю тримай», відзначений дипломом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за ефективну діяльність у запобіганні наркотичних узалежнень, куріння.

Неодноразово ПДЮ був визнаний переможцем конкурсу «Кращий позашкільний заклад Одеської області». У 2013 році ПДЮ увійшов у Перелік найбільших позашкільних закладів України. У 2014 році – пройшов державну атестацію з відзнакою, у 2016 році відсвяткував 70-річчя.

Палац дітей та юнацтва

 

 

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159138
Scroll to top