Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Характеристика вокального ансамблю «Соловейко»Вокальний ансамбль «Соловейко» Палацу дітей та юнацтва був заснований у 2010 році під керівництвом досвідченого, талановитого педагога, викладача кафедри музики Ізмаїльського державного гуманітарного університету Чеботар Людмили Іванівни. У складі ансамблю 2 групи: початкового та основного рівнів. Загальна кількість учасників – 40 дітей, більшість з яких з багатодітних родин.

Головною метою занять в ансамблі є розвиток інтелектуальних і творчих здібностей особистості, її компетентностей на основі культури і мистецтва українського народу, народних традицій, залучення молодого покоління до надбань духовної культури. Творча атмосфера, яка панує на заняттях, репетиціях, створення ситуації успіху дозволяє дитині по-справжньому передати свої почуття і переживання, осягнути таємниці вокального мистецтва.

Вокальний ансамбль «Соловейко» є постійним учасником міських концертів та фестивалів, виступає на відкритих майданчиках, святкових мітингах, бере участь у масових заходах Палацу дітей та юнацтва.

Ансамбль є постійним учасником різдвяних та Великодніх святкових концертів. Виступи колективу неодноразово були відмічені Дипломами Митрополита Одеського та Ізмаїльського.

Сьогодні в репертуарі ансамблю більше 20 творів. Колектив опановує різноманітний, складаний та цікавий за змістом репертуар. Він містить кращі зразки української та зарубіжної музики, українські народні пісні, класичні твори, естрадні пісні.

Моніторинг ефективності творчого процесу на заняттях вокального ансамблю «Соловейко» показує якісні зміни, що сприяють розвитку музично-творчої компетентності вихованців, а саме: високий рівень знань, умінь та навичок, сформованість музичної компетентності, індивідуальний стиль пізнавальної діяльності; прагнення до поглибленого вивчення профілю гуртка; бажання творчо оволодівати новими знаннями та вміннями, цілеспрямованість та системність у музичній діяльності; подальше прагнення до творчого самовдосконалення та самоосвіти.

В ансамблі створено сприятливе соціокультурне середовище, яке забезпечує набуття вихованцями досвіду власної творчої діяльності, розвиток вокальних здібностей, музичного мислення, здатності проявляти творчу ініціативу; формування стійкого інтересу до вокально-музичної творчості, розвиток творчої уяви, фантазії, креативного мислення, інтересу до вокального мистецтва; формування музичного хисту і наполегливості.

Ансамбль «Соловейко» - лауреат численних обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів:
- 2014-2018 р.р. – лауреат 1 ступеню обласних етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси»;
- 2015 р. – лауреат І ступеню міжнародних фестивалів дитячої творчості «Lume fara hotare» та «Тоаmnа de aur» (Молдова); лауреат І ступеню відкритого регіонального фестивалю-конкурсу «Голос Придунав'я»;
- 2016 р. – лауреат І ступеню міжнародних фестивалів дитячої творчості «Lume fara hotare» та «Тоаmnа de aur» (Молдова);
- 2017 р. – лауреат І ступеню Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю у номінації «Естрадний вокал» та «Народний вокал»; лауреат І ступеню обласного Православного фестивалю духовно-хорового мистецтва у номінації «Дитячо-юнацькі вокально-хорові колективи»;
- 2018 р. – лауреат І ступеню Всеукраїнського благодійного фестивалю мистецтв «На крилах творчості»; Гран-при Другого обласного Православного фестивалю духовно-хорового мистецтва у номінації «Дитячо-юнацькі вокально-хорові колективи».

Директор КПНЗ «Палац дітей та юнацтва» А.Т.Іванова

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top