Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Японські традиції в хореографічному світіНародна творчість століттями вбирала в себе особливості національного життя, культури кожного народу. Народний танець – один з найдавніших видів народної творчості. За допомогою образів, танець виражає і розкриває духовне життя народу, його побут, естетичний смаки та ідеали.

Сакуро-вишневий сад на пустирі – це реально!Днями у Японії у місті Кавадзу в префектурі Сідзуока несподівано розцвіла сакура. Причина раннього цвітіння дерев – аномально тепла зима. Жителі і гості Кавадзу з ентузіазмом діляться фотографіями і відео квітучого гаю з 8 тисяч дерев на берегах однойменної річки.

Свято весни по-японськиВ Японії прекрасній половині людства присвячено не тільки 8 березня, але і весь місяць в цілому. Саме в березні по всій країні святкують День цвітіння персиків, Свято дівчат, Свято ляльок. Таким чином, практично всі святкові дні першого місяця весни присвячені виключно жінкам. 

Батик - мистецтво розпису тканини в ЯпоніїСтворенням малюнків на тканині люди займалися з незапам'ятних часів. Техніка розпису матерії була відома ще в древній Японії, Шумерові, Шрі-Ланці, Перу, в африканських країнах і на Індокитаї.

Визначні місця Японії  (за матеріалами СТК "Альгадра")Японія є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, це унікальна країна, в якій гармонійно поєднуються старовина і сучасність: храми розташовані поруч з хмарочосами, стародавні парки сусідять із сучасними бізнес центрами. Туристи, потрапивши в цю країну, можуть зануритися в японську історію і культуру, а також отримати екскурс у майбутнє, за допомогою нинішньої науки. Вашій увазі представляється короткий огляд визначних пам’яток Японії.

 

КейрінУ рамках відзначення року Японії в Україні вихованці гуртків Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла почали вивчати різноманітні японські техніки хенд-мейд, танцювальні та поетичні традиції.

7 найцікавіших фактів про ЯпоніюА, дійсно, що ми знаємо про Японію? Японію називають по-різному: країною гір, країною «економічного дива», країною ранкового Сонця. І це справді країна дивовиж! За роки свого розвитку Японія досягла висот в багатьох сферах – в освіті, науці, техніці, охорони природи, але найвагомішим залишається успіх в збереженні і примноженні культурних та національних традицій. Давайте знайомитись з цією дивовижною країною разом!

2017 рік оголошено роком Японії в УкраїніКраїну, з якою ми сьогодні познайомилися називають по-різному: країною гір, країною "економічного дива", країною ранкового Сонця. І це справді країна дивовиж. За роки свого розвитку Японія досягла висот в багатьох сферах – в освіті, науці, техніці, охороні природи, але найвагомішим залишається успіх в збереженні і примноженні культурних та національних традицій.

 

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120696
Scroll to top