Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Свято весни, що розквітло роверовим драйвом!Свято ВЕСНИ – вихідний посеред тижня – це прекрасно, а тепла, суха і сонячна погода, яка випадає на такий день – просто ідеально.

Як безпечніше катати на велосипедіОтже. Зима закінчилася. На вулиці потеплішало, сніг розтанув, дороги висохли, всі дістали з комор і балконів велосипеди і почали виїжджати на ці самі дороги. Стрічки в соцмережах наповнилися щасливими фоточками і треками про «героїчне роверування».

Велосипед – це нарКОТИК!З усіх пагубних звичок, які собі придумало людство, я вирішила обрати пристрасть на двох колесах. Сиділа якось похмурим вечором, не чухала кота, бо він не дається, і думала, що б ото таке собі на голову і п’яту точку вигадати, щоб і пригоди на ту точку завжди були, і фізично не зачахнути, і емоційно піднесення (кайф) ловити, і з людьми цікавими часто спілкуватися. А ще ж так, щоб на природі бувати, незвідане перетворити на добре відоме.

"ЗА!" урок фізкультури на велосипеді!Париж, Франція. Виїзна школа маунтин-байку, відкрите заняття для дітей.
Після такого уроку фізкультури велосипед може стати другом на все життя. Чи не гарний приклад для нашого міста?

Всім привіт, друзі ХТшники!

Сьогодні вихідний – хороший день, щоб покатати. А втім, ми, актив проекту «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!!!» вважаємо, що будь-який день – це хороший день, щоб покатати. Хіба не так? І ось сьогодні ми вирішили спільно з ВАМИ, поміркувати про велосипед, про поняття «катати на велосипеді».

Я давно вже звернула увагу, що в людях, що їздять на велосипедах, є щось особливе. Незалежно від того, спортсмени це, туристи або просто аматори, виглядають вони таким чином, неначе знають щось таке, що невідомо простим смертним. Можливо, це відбувається тому, що вони відчувають себе трохи чужими у світі, заточеному під пішоходів і автомобілістів? А може, просто на них так впливають ці несподівані відкриття, які вони здійснюють після покупки велосипеда?

Наш проект «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!!!» консультирует ФЕЯ велокросса КРИСТИ – она же  легендарная Кристина Конвисарова - №1 в мировом рейтинге UCI Mountain Bike Marathon Series.

С января 2015г. Кристина живёт и работает в Италии. Она была приглашена Федерацией велоспорта Италии выступать за профессиональную велокоманду по кросс-кантри.

Редакция ХТ и актив проекта «Дожени життя здорове» всегда на связи  с  Кристиной. Представляем вам, дорогие читатели ХТ, рассказ нашей ФЕИ велокросса КРИСТИ о её новой миссии в Италии.

Велосипед робить людину здоровішою, сприяє виробленню позитивних емоцій, здорової ейфорії.

Наш супер-проект  «Дожени життя здорове: не пали – сідай на ровер!!!» – ініційований зроверізованою редакцією ІЮЖ «Хвилю тримай» ставить за мету поінформування ізмаїльчан про велосипед як один з найефективніших транспортних засобів пересування містом, про його доступність і мобільність, про поліпшення здоров’я велоспоживачів, а також курців, що долучаться до роверування – вони швидко полишать свою пагубну звичку. 

Ми інформуємо  формуючи – формуємо  інформуючи!

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1270
Перегляди статей
1159108
Scroll to top