Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

"Ні!" - шкідливим звичкамТютюнопаління - наймасовіша світова релігія сучасності. З ранку до вечора служаться маленькі персональні меси і в'ється ритуальний дим.

Обирай здоров'я!Алкоголь? Тютюн? Наркотики? Невже для цього було створене життя? Невже, коли творилось життя на Землі, можна було подумати про жахливі винаходи людства!? Навіщо ми вбиваємо самих себе і руйнуємо цим же весь Всесвіт!? Напевно, люди незадумуючи над цим всім, сворили власне поняття здорового способу життя.

Шкідливі звички — ряд звичок, що є шкідливими для організму людиниЖиття людини - найвища цінність! А найдорожчий її скарб-здоров’я, тож берегти його потрібно змалку. Шкідливі звички — ряд звичок, що є шкідливими для організму людини. Вони перешкоджають людині розвиватися як розумово, так і фізично. Серед цих звичок виділяють декілька найбільш шкідливих - це наркоманія, алкоголізм, токсикоманія та тютюнопаління. Кожна з цих звичок викликає залежність людини від тієї чи іншої речовини, яку вона вживає.

Бліц-опитування:  «Що таке, на ваш погляд, здоровий спосіб життя?», «Які зовнішні умови важливі для нього?», «Що залежить від самої людини?»

Відповідають юні читачі та творці ІЮЖ «Хвілю тримай»

ПЛАНКА - статична вправа для зміцнення м'язів черевного преса, а ще ніг і спини.

Натренувати і укріпити ці базові м'язи можна без традиційних вправ з підйомом ніг та корпусу.

Під час виконання планки тіло необхідно утримувати в правильному положенні і максимально нерухомо.

Поголовне захоплення планками – це дуже добре. Статичні вправи на прес – не новина у спорті. Проте, як і в інших сферах, популярність тих або інших вправ продиктована тенденціями. Отже, що таке “планка” і для чого її робити?

Почати варто з позитивного мислення та спорту. Всі ми мріємо про професійний і особистий успіх. Адже досягти бажаного в професії та особистому житті завжди більше шансів у привабливих, дихаючих здоров’ям і позитивом людей.

Однак спадковість, нервові навантаження і несприятливу екологію ми не завжди можемо контролювати. Але ж і ми й самі часом робимо чимало, щоб зруйнувати своє здоров’я. Більш розумно докласти зусиль, терпіння і волю, щоб змінити те, що в наших силах. При цьому вам не доведеться “винаходити велосипед”. Все вже придумано до вас! Досить просто дотримуватися простих правил – основ здорового способу життя.

Мерія південнокорейської столиці знайшла спосіб, як перетворювати недопалки на гроші і при цьому зберігати міські вулиці у чистоті. Міська влада Сеула жорстко штрафує тих, хто кидає на землю недопалки. За недопалки, що кидають на асфальт, міська скарбниця Сеула одержує мільйони доларів.

В "моді" - здорова молодьНавчаючись у школі з поглибленим вивченням англійської мови, мені як репрезентанту сучасної молоді цікаві не лише лінгвістичні правила та різноманітні твори видатних письменників, а й більш цікаві теми, наприклад «Життя молоді в англомовних державах». На мою думку, щоб ліпше пізнати їх світогляд, треба порівнювати українську молодь та молодь у США.

Олег ОСТРОВ, учень 11 класу ЗНЗ №9, учасник попередніх фестивалів: " Вже стало хорошою традицією проводити фінал фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у День боротьби з ВІЛ\СНІД – 1 грудня. "

Фестиваль має вже багаторічну історію. Складові здорового способу життя відомі всім, тому перед командами-учасниками, а їх цьогоріч було вісім, ставилися не прості завдання.

Соревнования по мобитлону «Делай как МЫ, делай лучше НАС!» – такой совет своим ровесникам теперь могут дать ученики четырёх классов школ №6 и №16. Ребята стали участниками экстремальных соревнований по мобитлону, которые уже шестой год подряд проходят под эгидой измаильского юношеского журнала «Хвилю тримай» Центра внешкольной деятельности и детского творчества.

«Я Вам, друзі, не жу-жу – з мобітлоном я дружу!» – під таким девізом ІЮЖ «Хвилю тримай» ЦПР і ДТ – п'ятий рік поспіль проводить серед своїх читачів змагання з екстримального мобітлону. Мобітлон – це легкоатлетичний крос, стрільба з пневматичної зброї – все на час, не влучив у ціль з гвинтівки – біжиш штрафне коло з веденням баскетбольного м’яча.

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120750
Scroll to top