Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

"Ні!" - шкідливим звичкамТютюнопаління - наймасовіша світова релігія сучасності. З ранку до вечора служаться маленькі персональні меси і в'ється ритуальний дим.

Обирай здоров'я!Алкоголь? Тютюн? Наркотики? Невже для цього було створене життя? Невже, коли творилось життя на Землі, можна було подумати про жахливі винаходи людства!? Навіщо ми вбиваємо самих себе і руйнуємо цим же весь Всесвіт!? Напевно, люди незадумуючи над цим всім, сворили власне поняття здорового способу життя.

Шкідливі звички — ряд звичок, що є шкідливими для організму людиниЖиття людини - найвища цінність! А найдорожчий її скарб-здоров’я, тож берегти його потрібно змалку. Шкідливі звички — ряд звичок, що є шкідливими для організму людини. Вони перешкоджають людині розвиватися як розумово, так і фізично. Серед цих звичок виділяють декілька найбільш шкідливих - це наркоманія, алкоголізм, токсикоманія та тютюнопаління. Кожна з цих звичок викликає залежність людини від тієї чи іншої речовини, яку вона вживає.

Бліц-опитування:  «Що таке, на ваш погляд, здоровий спосіб життя?», «Які зовнішні умови важливі для нього?», «Що залежить від самої людини?»

Відповідають юні читачі та творці ІЮЖ «Хвілю тримай»

ПЛАНКА - статична вправа для зміцнення м'язів черевного преса, а ще ніг і спини.

Натренувати і укріпити ці базові м'язи можна без традиційних вправ з підйомом ніг та корпусу.

Під час виконання планки тіло необхідно утримувати в правильному положенні і максимально нерухомо.

Поголовне захоплення планками – це дуже добре. Статичні вправи на прес – не новина у спорті. Проте, як і в інших сферах, популярність тих або інших вправ продиктована тенденціями. Отже, що таке “планка” і для чого її робити?

Почати варто з позитивного мислення та спорту. Всі ми мріємо про професійний і особистий успіх. Адже досягти бажаного в професії та особистому житті завжди більше шансів у привабливих, дихаючих здоров’ям і позитивом людей.

Однак спадковість, нервові навантаження і несприятливу екологію ми не завжди можемо контролювати. Але ж і ми й самі часом робимо чимало, щоб зруйнувати своє здоров’я. Більш розумно докласти зусиль, терпіння і волю, щоб змінити те, що в наших силах. При цьому вам не доведеться “винаходити велосипед”. Все вже придумано до вас! Досить просто дотримуватися простих правил – основ здорового способу життя.

Мерія південнокорейської столиці знайшла спосіб, як перетворювати недопалки на гроші і при цьому зберігати міські вулиці у чистоті. Міська влада Сеула жорстко штрафує тих, хто кидає на землю недопалки. За недопалки, що кидають на асфальт, міська скарбниця Сеула одержує мільйони доларів.

В "моді" - здорова молодьНавчаючись у школі з поглибленим вивченням англійської мови, мені як репрезентанту сучасної молоді цікаві не лише лінгвістичні правила та різноманітні твори видатних письменників, а й більш цікаві теми, наприклад «Життя молоді в англомовних державах». На мою думку, щоб ліпше пізнати їх світогляд, треба порівнювати українську молодь та молодь у США.

Олег ОСТРОВ, учень 11 класу ЗНЗ №9, учасник попередніх фестивалів: " Вже стало хорошою традицією проводити фінал фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у День боротьби з ВІЛ\СНІД – 1 грудня. "

Фестиваль має вже багаторічну історію. Складові здорового способу життя відомі всім, тому перед командами-учасниками, а їх цьогоріч було вісім, ставилися не прості завдання.

«Делай как МЫ, делай лучше НАС!» – такой совет своим ровесникам теперь могут дать ученики четырёх классов школ №6 и №16. Ребята стали участниками экстремальных соревнований по мобитлону, которые уже шестой год подряд проходят под эгидой измаильского юношеского журнала «Хвилю тримай» Центра внешкольной деятельности и детского творчества.

«Я Вам, друзі, не жу-жу – з мобітлоном я дружу!» – під таким девізом ІЮЖ «Хвилю тримай» ЦПР і ДТ – п'ятий рік поспіль проводить серед своїх читачів змагання з екстримального мобітлону. Мобітлон – це легкоатлетичний крос, стрільба з пневматичної зброї – все на час, не влучив у ціль з гвинтівки – біжиш штрафне коло з веденням баскетбольного м’яча.

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top