Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Бліц-опитування:  «Що таке, на ваш погляд, здоровий спосіб життя?», «Які зовнішні умови важливі для нього?», «Що залежить від самої людини?»

Відповідають юні читачі та творці ІЮЖ «Хвілю тримай»

Олег ПАПАЗОВ (15 років): «Я вважаю, що якщо людина звикає до неправильного харчування або до шкідливих звичок, живе без режиму дня, то цих звичок важко позбутися. Я вважаю, що краще не починати. 

Наприклад, я пізно лягаю спати, а вранці мене силоміць з ліжка не витягнеш, а по вихідних сплю до 2-4 години дня, відсипаюся, а потім все одно відчуваю недосип. У мене є відмовка, що нам багато задають, але насправді не тільки через це. 

Ось влітку вранці я роблю зарядку, а потім йду грати з друзями у футбол, а увечері рано лягаю спати. Це, я вважаю, правильний спосіб життя. Канікули проходять і знову режим дня ламається.

Я вважаю, що зовнішні умови не особливо впливають на нас. Але якщо замість дерева або спортмайданчика «раптом виросла» авто-стоянка, то це безперечно неподобство. Про дерева – окрема розмова. Вони – переробляють вуглекислий газ у кисень.  Фабрики і заводи треба оточити лісосмугами.

Від кого залежить, що, наприклад, матч «Шахтар» – «Базель» йде по ТБ до пів-першої ночі або серіал «Зворотня сторона місяця» починається у ноль годин, а подивитися дуже хочеться? Звичайно, можна проявити силу волі, але чи не краще, щоб ті, хто влаштовують такі нічні телепокази, думали про людей?»

Андрій ПОЗДНЯКОВ (15 років): «Здоровий спосіб життя – це, насамперед, коли людина поводиться активно. Займається різними видами спорту, навіть необов'язково в спеціальних клубах або секціях: ранковими пробіжками, зарядками, катання на велосипеді, на лещатах і так далі. Загалом, така людина не сидить на одному місці. Ця людина ніколи не палить, не п'є алкогольних напоїв, не вживає наркотиків. Такі люди підтримують чистоту на вулицях, не смітять. Якщо живуть у містах, то садять дерева, покращують екологію свого міста. Людина, що дотримується здорового способу життя, часто виїжджає за місто, на природу, на свіже повітря. Ну і, звичайно ж, має бути правильне харчування: овочі, фрукти, продукти, що не містять багато жирів, і інших не корисних речовин. Щоб вести здоровий спосіб життя, потрібно і жити у відповідному місці. Навіть якщо у дворі багато машин або ти живеш біля дороги, вихід є – наприклад, посадити дерева, квіти. Хай це і займе час, але немає нічого дорожчого за здоров'я.

Іван ДЕМІОГЛО (14 років): «Здоровий спосіб життя – це здорові умови життя, те, чого зараз немає у половини населення нашої країни. Нашого міста точно. Адже зараз всюди сміття, екскременти собак і сотні недопалків. 

А ще коли навколо стільки машин, то дихаємо не повітрям, а вихлопними газами, які є небезпечними для здоров'я людини. 

Фізичне здоров'я – це основна частка здорового способу життя. Але як же бути здоровим, якщо ти постійно лежиш на дивані й дивишся телевізор?! Прямий шлях до здоров'я – фізична активність. Чим зараз можна зайнятися, щоб не просто лежати на дивані? У місті  багато спортсекцій та гуртків, у які можна сходити, а можна просто побігати біля Лебяжого озера. 

У нас в Ізмаїлі, наприклад, недавно, ще десь роки три тому можна було спокійно прогулюватися вздовж берега Дунаю біля Фортеці, але тепер там великий насип, все обгороджено, незакінчене будівництво спаплюжена і засмічена територія. 

Я не знаю, що потрібно робити людям планети, щоб вона не перетворилася на суцільне сміттєве звалище. Це вже, схоже, безвихідь. Банально говорити, щоб почали з того, аби не кидати фантики на дорогу, це ж так просто, а все одно ніхто не робить. Застосовувати круті заходи? Не знаю чи допоможе... 

Щоб було менше цих вихлопних газів - давайте їздити на велосипедах або електромобілях! Це більш екологічно! А краще все-таки на велосипедах, оскільки це додаткова фізична підготовка, що так само важливо для здоров'я.»

Єгор МАРТИНЕНКО (13 років): «Не важливо де ви живете і як – все одно ви маєте підтримувати здоровий спосіб життя, так як не будете хворіти і збільшите тривалість свого життя. Для цього потрібно дотримувати деяких правил: 

 1. Щоденні фізичні навантаження.

 2. Гартування.

 3. Правильний режим дня.

 4. Відсутність шкідливих звичок (куріння, алкоголь і тому подібне).

 5. Зарядка вранці.

 6. Чисте навколишнє середовище (екологія).

 7. Здорова їжа.

 Про зовнішні умови.

 В разі зарядки вам вистачає і кімнати, але для занять спортом, танцями, й іншими фізичними вправами – потрібно спеціалізоване приміщення.Наприклад, щоб займатися футболом - зал або стадіон. Удома, зрозуміло, у футбол не пограєш. 

 Ще потрібно правильно харчуватися – здоровою їжею, а не фаст-фудом, чіпсами і тому подібним. У магазині ж найчастіше продаються продукти харчування з добавками і консервантами. Навіть свіжі фрукти і овочі можуть бути шкідливими для вживання (якщо їх вирощують, використовуючи хімічні добрива). 

 Багато-що також залежить і від людини. Якщо у неї є воля, то вона зможе почати загартовуватися, займатися спортом, зможе кинути палити або пити, встати рано вранці. У наш час, правда, це майже героїчний вчинок. Зараз підліток, та і дорослий теж, найшвидше більше захоче пограти на телефоні, планшеті чи комп'ютері, чим вийти на вулицю: взимку пограти з друзями в сніжки, покататися з гори, влітку поплавати в річці, озері і так далі.

Поки люди молоді, вони багато чого не розуміють. А потім з роками – шкодують!»

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009026
Scroll to top