Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Чому може бути нецікаво у школі? (Бліц-опитування)Олег ГАНИЧ: «Я не знаю, чому учням може бути нецікаво. Можу відповідально сказати, що в школі мені цікаво! Ми з класом на кожній перерві сміємося над кимось, наїжджаємо на молодшокласників через те, що вони пристають до одного нашого товариша. Ну, щоб було цікаво, на мій погляд, треба просто знайти собі співрозмовника і все.

Бліц-опитування про домашнє завданняНаше блiц-опитування: "Яку пораду ви можете дати учневі, який не встигає робити домашні завдання?»

 

Починаючи з 2013 року з українського бюджету щороку виділятиметься 40 млн. гривень на патріотичне виховання населення. Такі заходи передбачає розроблена Кабміном Концепція загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання населення на 2013–2017 роки.

Дорогі випускники! Уявляю, як ви хвилюєтеся перед ЗНО. Хтось давно вже обрав свою професійну стежку і прагне вступити в обраний вуз, бажано на бюджет! Комусь ще важко визначитися з майбутньою спеціальністю. І кого послухати? Батьків, друзів чи самого себе? Як правило, кажуть, що лише себе. Та ні. Звичайно, слід прислухатися до порад батьків, прийняти колегіальне рішення. А ще – пройти профорієнтаційне тестування.

Чи легко бути старостою?Я – староста. І я завжди на виду. А чи ви уявляєте чим займаються старости і які у них обов’язки? 
Я дуже горджуся своєю «посадою». Вона робить мене дорослішою: у мені з’являється відчуття відповідальності за клас, його шкільне життя.

Парто, перезавантажуйся!Англійські вчені створили інтерактивну парту, а американці ручку, здатну запам’ятовувати інформацію. Шпаргалки з паперових «гармошок» давно перекочували в мобілки та флешки, а без комп’ютера й Інтернету ми вже й не уявляємо собі навчання. Навіть в українських школах уже починають експеримент із заміною підручників та зошитів на ноутбуки. А що ж буде завтра?

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top