Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Чи легко бути старостою?Я – староста. І я завжди на виду. А чи ви уявляєте чим займаються старости і які у них обов’язки? 
Я дуже горджуся своєю «посадою». Вона робить мене дорослішою: у мені з’являється відчуття відповідальності за клас, його шкільне життя.

 

Кожен вівторок після другого уроку ми (старости) збираємося в кабінеті у заст. директора і обговорюємо майбутні справи, розваги, події. Спільно думаємо, як ще можна урізноманітнити шкільне життя учнів (дискотеки, свята, інтелектуальні ігри, поїздки, конкурси).

Так от, після таких «переговорів» я йду в кабінет і оголошую всю важливу інформацію класу.

Далі. Я відповідаю за порядок у класі після відходу учнів. До того ж, якщо у нас зміниться розклад або якийсь вчитель захворіє, я повинна обдзвонити весь клас і попередити про майбутні зміни в розкладі.

Староста – це, свого роду, права рука класного керівника. Староста – обличчя класу. Є у цієї посади і неприємні сторони. Якщо про ваш клас говорять погано, то, поза сумнівом, у розмові спливе і ім’я старости. Ті, хто не знає про нас майже нічого, можуть думати, що вчителі роблять нам поблажки. Іноді ми можемо виказувати думки, що суперечать поглядам деяких учнів, і зрозуміло, що їм це не подобається, – хоча насправді, ми хочемо, щоб репутацію класу не «поганили» всякі плітки.

Світлана О.,14 років

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009007
Scroll to top