Друк

Чи легко бути старостою?Я – староста. І я завжди на виду. А чи ви уявляєте чим займаються старости і які у них обов’язки? 
Я дуже горджуся своєю «посадою». Вона робить мене дорослішою: у мені з’являється відчуття відповідальності за клас, його шкільне життя.

 

Кожен вівторок після другого уроку ми (старости) збираємося в кабінеті у заст. директора і обговорюємо майбутні справи, розваги, події. Спільно думаємо, як ще можна урізноманітнити шкільне життя учнів (дискотеки, свята, інтелектуальні ігри, поїздки, конкурси).

Так от, після таких «переговорів» я йду в кабінет і оголошую всю важливу інформацію класу.

Далі. Я відповідаю за порядок у класі після відходу учнів. До того ж, якщо у нас зміниться розклад або якийсь вчитель захворіє, я повинна обдзвонити весь клас і попередити про майбутні зміни в розкладі.

Староста – це, свого роду, права рука класного керівника. Староста – обличчя класу. Є у цієї посади і неприємні сторони. Якщо про ваш клас говорять погано, то, поза сумнівом, у розмові спливе і ім’я старости. Ті, хто не знає про нас майже нічого, можуть думати, що вчителі роблять нам поблажки. Іноді ми можемо виказувати думки, що суперечать поглядам деяких учнів, і зрозуміло, що їм це не подобається, – хоча насправді, ми хочемо, щоб репутацію класу не «поганили» всякі плітки.

Світлана О.,14 років