Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Дорогі випускники! Уявляю, як ви хвилюєтеся перед ЗНО. Хтось давно вже обрав свою професійну стежку і прагне вступити в обраний вуз, бажано на бюджет! Комусь ще важко визначитися з майбутньою спеціальністю. І кого послухати? Батьків, друзів чи самого себе? Як правило, кажуть, що лише себе. Та ні. Звичайно, слід прислухатися до порад батьків, прийняти колегіальне рішення. А ще – пройти профорієнтаційне тестування.

Одне можу сказати напевно – розвивайте свої здібності, які подаровані вам природою. Якщо ви гуманітарій, не слід ламати себе, обираючи фах економіста через те, що це престижно. Успіху досягає той, хто займається справою за покликанням. Пам’ятаєте ідею Г.С.Сковороди про «сродну працю»? Отож-бо! (Якщо не пам’ятаєте – повторіть. У тестах можуть бути питання про цього видатного українського філософа).

Звісно, перед вами зараз важливе завдання – успішно скласти ЗНО. З власного досвіду скажу, що найважливіше, звичайно, знати програмний матеріал. Чотири роки тому складала ЗНО з історії України. Було важко, перечитала з десяток посібників. Результат був вартий того! Отож, озброюйтеся теоретичними знаннями. А для улагодження суто формальних моментів слід пройти пробне тестування. Вірте у свої сили! У вас усе вийде!

Ось кілька порад від тих, хто успішно склав тестування і занурився у студентське життя.

Анастасія ГРЕКОВА - студентка ІV курсу ІДГУ,
керівник майстер-класу,
перший редактор «Х.Т.» (2006-2007рр.
)

***************************

Інна, студентка ІІ курсу:
Вступ до ВУЗу це важливий крок в житті кожного абітурієнта. ВУЗи це продовження нашого дорослого життя, в них ми починаємо вивчати нову для себе інформацію. Але щоб вступити до ВУЗу слід здати ЗНО. Щодо мене, я теж проходила ЗНО з різних предметів. Звісно я дуже хвилювалася за свої результати, а коли дізналася свої бали була дуже задоволена. Хочу сказати,що мені сподобалась форма ЗНО, тобто тести. Декому легше формулювати думки в письмовому варіанті, ніж одразу усно. Я віддаю перевагу тестам не тому, що на деякі запитання можна просто відгадати, адже комусь щастить в таких речах, а комусь не щастить. І на останок, хочу сказати, що якщо наполегливо готуватись та покладатися лише на власні сили і аж ніяк не на долю, ніяке ЗНО не страшне і не варте переживань.

 

Руслана, студентка ІІІ курсу:
Минус в том, что дети разучиваются говорить, а плюс – многим повезет поступить учиться, но, возможно, ненадолго.

 

 

Любовь, студентка ІІІ курсу:
Главное – побольше учить, все что учителя дают – запоминать....каждую мелочь – это очень важно! А еще – не теряться при виде тестов, потому что все знания быстро пропадают, не переживать – это легко сказать, по себе знаю, но все же успокоиться и написать все, что в силах! Где-то можно и рискнуть. Хотя на удачу надеяться – не всегда правильно, но ... авось и повезет! Ни пуха ни пера!

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009068
Scroll to top