Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Літо, БУВАЙ!Спровадили ше одне літо. Спакували валізи, викликали таксі та повезли його на вокзал.

Скажи канікулам па-па... Він прокинувся різко, немов якась невидима сила одночасно натиснула на всі нейрони в його мозку. Боязко втягнув носом повітря, відчуваючи флюїди небезпеки. У кімнаті все було звично – зелені квіти на шторах, карниз мовчки завис під стелею, шафа, книжки. Але відчуття прихованої тривоги вже повзло вздовж по хребту, лоскотало ребра і збивало ритм дихання.

А раптом... (до дня св. Миколая)Миколайські дні – гарна ілюстрація дорослого життя для дітлахів, просто вони ще того не розуміють. Метаморфози, котрі відбуваються із солодощами дуже точно відображають те, що відбувається з нами у житті.

Спогади – це і є ти, якщо зняти одяг і видалити аватарку...Бувають періоди, коли перетворюєшся на учасника секти свідків теплих днів, шукаєш ресурс у минулому, щоб остаточно не захандрити.

До Всесвітнього дня книги

Книжки – це спосіб пошуку інших світівЯ виріс, харчуючись книжками. Книжки були моїми вітамінами і мінералами, вуглеводами і клітковиною. Вони були моїм інтернетом, журналами і радіо, телескопом і кінотеатром. На відміну від старої чорно-білої "Берізки" - книжки ніколи не потребували майстра, їх зображення було завжди чітким і доступним в будь-яку пору доби.

Весна – є весна...Що не кажіть, а весна – є весна... Світить сонечко. Люди по місту ходять жвавіше і значно веселіше. У парку виспівують пташки. Під ці співи так гарно спиться діточкам у візочках.

Не треба мучити тварин своєю любов'ю!Захисникам тварин варто в першу чергу придивитись до любителів тварин. Бо з нелюбителями все ясно – вони тварин не люблять, не приховують цього і обходять їх десятою дорогою. А от на території любителів якраз величезне поле для негуманного поводження.

Випадковість чи задум Годинникаря?Життя зіткане із безлічі випадковостей. А наша ілюзія керованості ним – це просто черга вдалих співпадінь та тимчасово лояльного до нас хаосу. Дивує довжелезний перелік факторів, обов'язкових для того, щоб ми з вами відбулись як факт.

З  життя  книг (казка)Чи траплялося вам, шановні друзі, бачити живі книги? Чи бачили ви, щоб книга галасувала і сама вистрибувала з шафи і тікала у ніч? Для такого вчинку має бути вагома причина. Однак у тої книги така причина була...

Бажаю всім бути справжнімиЯк часто у своєму житті ми себе стримуємо???? стримувати: свою думку, емоції, почуття, бажання, думки ...... примудряємося навіть ставити рамки в своїх мріях! Боїмося бути непорозумілими, непочутими, засудженими, кинутими, скривдженими, забутими - нагадувати про своє існування не особливо приємно!!!!

Шлях у нас один - до перемогиЗберімо всі до купи почуття -
ненависті, обурення і люті.
А ще любов, надію, каяття
і віру, й розуміння змісту й суті.

Терпи - терпець тебе шліфуєЛютий не здатен нічого запропонувати світові. Життя у режимі safe mode, очікування та збереження. Лютий - місяць ні про шо. Навіть планета відчуває оцю натягнутість і старається проскочити його за меншу кількість днів аніж зазвичай.

 

А раптом...Фотографії мають якийсь особливий сенс лише для тих, хто фотографує. І того, що фотографирафують. Але не для широкого загалу. Для кожного з нас важливіший швидше момент фотографування. Наш стан у цей самий момент. Настрій, супровід, думки. Ми хочемо показати де ми були, новий светр або красиві очі. Викликати ревнощі, довести крутість або просто нагадати про себе.

КолядаПовечерялося-поколядувалося. Темно. Гасне електричне світло. Ходить сон коло вікон, а дрімота - біля плота. У мене всі уже сплять. Дзвінок в двері. Собака зривається на рівні лапи, я мчу її заспокоїти, аби нікого не побудила. Питаю в дверей:

Я тримаю тебе до болю в пальцях.
Я карбую оцю хвилину у пам'ять чітко.
Ти приймаєш життя блаженно, немов причастя.
А в повітрі навколо тебе – рясні лелітки.

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120750
Scroll to top