Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Скажи канікулам па-па... Він прокинувся різко, немов якась невидима сила одночасно натиснула на всі нейрони в його мозку. Боязко втягнув носом повітря, відчуваючи флюїди небезпеки. У кімнаті все було звично – зелені квіти на шторах, карниз мовчки завис під стелею, шафа, книжки. Але відчуття прихованої тривоги вже повзло вздовж по хребту, лоскотало ребра і збивало ритм дихання.

А раптом... (до дня св. Миколая)Миколайські дні – гарна ілюстрація дорослого життя для дітлахів, просто вони ще того не розуміють. Метаморфози, котрі відбуваються із солодощами дуже точно відображають те, що відбувається з нами у житті.

Спогади – це і є ти, якщо зняти одяг і видалити аватарку...Бувають періоди, коли перетворюєшся на учасника секти свідків теплих днів, шукаєш ресурс у минулому, щоб остаточно не захандрити.

До Всесвітнього дня книги

Книжки – це спосіб пошуку інших світівЯ виріс, харчуючись книжками. Книжки були моїми вітамінами і мінералами, вуглеводами і клітковиною. Вони були моїм інтернетом, журналами і радіо, телескопом і кінотеатром. На відміну від старої чорно-білої "Берізки" - книжки ніколи не потребували майстра, їх зображення було завжди чітким і доступним в будь-яку пору доби.

Весна – є весна...Що не кажіть, а весна – є весна... Світить сонечко. Люди по місту ходять жвавіше і значно веселіше. У парку виспівують пташки. Під ці співи так гарно спиться діточкам у візочках.

Не треба мучити тварин своєю любов'ю!Захисникам тварин варто в першу чергу придивитись до любителів тварин. Бо з нелюбителями все ясно – вони тварин не люблять, не приховують цього і обходять їх десятою дорогою. А от на території любителів якраз величезне поле для негуманного поводження.

Випадковість чи задум Годинникаря?Життя зіткане із безлічі випадковостей. А наша ілюзія керованості ним – це просто черга вдалих співпадінь та тимчасово лояльного до нас хаосу. Дивує довжелезний перелік факторів, обов'язкових для того, щоб ми з вами відбулись як факт.

З життя книг (казка)Чи траплялося вам, шановні друзі, бачити живі книги? Чи бачили ви, щоб книга галасувала і сама вистрибувала з шафи і тікала у ніч? Для такого вчинку має бути вагома причина. Однак у тої книги така причина була...

Бажаю всім бути справжнімиЯк часто у своєму житті ми себе стримуємо???? стримувати: свою думку, емоції, почуття, бажання, думки ...... примудряємося навіть ставити рамки в своїх мріях! Боїмося бути непорозумілими, непочутими, засудженими, кинутими, скривдженими, забутими - нагадувати про своє існування не особливо приємно!!!!

Шлях у нас один - до перемогиЗберімо всі до купи почуття -
ненависті, обурення і люті.
А ще любов, надію, каяття
і віру, й розуміння змісту й суті.

Терпи - терпець тебе шліфуєЛютий не здатен нічого запропонувати світові. Життя у режимі safe mode, очікування та збереження. Лютий - місяць ні про шо. Навіть планета відчуває оцю натягнутість і старається проскочити його за меншу кількість днів аніж зазвичай.

 

А раптом...Фотографії мають якийсь особливий сенс лише для тих, хто фотографує. І того, що фотографирафують. Але не для широкого загалу. Для кожного з нас важливіший швидше момент фотографування. Наш стан у цей самий момент. Настрій, супровід, думки. Ми хочемо показати де ми були, новий светр або красиві очі. Викликати ревнощі, довести крутість або просто нагадати про себе.

КолядаПовечерялося-поколядувалося. Темно. Гасне електричне світло. Ходить сон коло вікон, а дрімота - біля плота. У мене всі уже сплять. Дзвінок в двері. Собака зривається на рівні лапи, я мчу її заспокоїти, аби нікого не побудила. Питаю в дверей:

Я тримаю тебе до болю в пальцях.
Я карбую оцю хвилину у пам'ять чітко.
Ти приймаєш життя блаженно, немов причастя.
А в повітрі навколо тебе – рясні лелітки.

Думки вголос дівчини на велосипедіНа велосипеді я така різна... Часом зухвала і груба з частинкою чоловічого. Людей сприймаю лише як перешкоди на дорозі .... вільна, швидка і відокремлена. Часом кокетлива панночка, відкрита до спілкування і танцююча прямо в сідлі)
Велосипед дає так багато ... це спосіб виплеснути назовні те, що не відкривається в звичайному світському пішохідному житті!

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top