Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Що таке соціальні мережі? Існує безліч визначень даного терміну, проте в цілому соціальну мережу в Інтернеті можна уявити як програмний сервіс, якийсь майданчик для взаємодії людей у групі або групах. За статистикою найбільш популярними відомими соціальними мережами є: Odnoklassniki, Vkontakte, Facebook, Myspace, а також Twitter.

 

Результатом такого широкого використання соціальних мереж стала зміна уявлення людства про Інтернет. Якщо раніше всесвітня павутина розглядалася як сховище корисної інформації, то зараз на перше місце вийшли комунікативні і репрезентативні можливості мережі. Наше життя чітко обмежує кожного по статі, національності, професії і т.д.


Інформаційний простір не обмежує ніяк, тому в мережі людина може постати ким завгодно, що дає можливість експериментувати зі своєю особистістю і створювати свій індивідуальний образ відповідно до своїх бажань. Звичайно, завдяки перебуванню в соціальних мережах людина знаходить нових друзів та однодумців, розширює світогляд, збагачується знаннями. Головним достоїнством даних ресурсів є отримання цінного досвіду спілкування (в тому числі і з протилежною статтю), а для людей з фізичними вадами і дефіцитом спілкування можливості, що представляються соціальними мережами, чи не єдиний спосіб мати коло спілкування і діяти на рівних у віртуальному суспільстві. Проте є і негативні сторони.


Підіб'ємо підсумки. Чи потрібні нам можливості соціальних мереж як такі? Відповісти негативно на це питання складно, оскільки всі ми розуміємо, що живемо в епоху інформаційного суспільства. Так, це необхідно і актуально. До речі, треба додати, що ми повинні представляти себе в мережі, як це для нас можливо, безпосередньо, без вигадування альтернативної ідентичності і як наслідок, пов'язаного з нею акторства. Використання комунікативних та творчих сторін соціальних мереж, у силу їхніх переваг, безумовно, є виправданим. Однак не варто позбавляти себе можливостей живого спілкування з людьми, радості робити їх щасливими і потрібними у вашому житті.

Дарина БОЙКО, 
юнжур-інструктор представництва «Х.Т.» у ЗНЗ №9, 16 років

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:24
  Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:20
  Дякуємо за чудове вітання!

  Детальніше...

   
 • 02.01.2021 21:16
  Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1272
Статті
1987
Перегляди статей
2109796
Scroll to top