>>>Оголошення!<<<
Твори-міркування
Чатитись у мережi: чи завжди це корисно?
-
Категорія: Твори-міркування
-
Опубліковано: 18 травня 2015
На сьогоднішній день техніка дійшла до такої стадії, коли людина, перебуваючи на одному кінці земної кулі, може спілкуватися з людиною, що знаходиться на протилежному краю планети. І не лише за допомогою телефону.
Новітні технології розвивають у людини окрім всього іншого лінь, пасивність і, що найголовніше, неграмотність. З появою різних "систем електронного спілкування", таких як ICQ, Mail.Ru Agent, mIRC грамотність листа значно знизилася, особливо серед молоді. Адже саме молоде покоління найчастіше користується послугами чатів.
Спотворення слів, невірне написання, відсутність яких-небудь розділових знаків, система "як чуємо, так пишемо" приводять до загальної неписьменності. Подібне написання стає звичним і вже складно перенавчитися на правильний варіант. Наприклад, замість того, щоб написати "Що нам задали з літератури?" пишуть "Чо нам дали на літрі?". Природно, в нормальній, грамотній мові це неприпустимо.
Але найцікавіше, багато хто згоден, що подібні засоби спілкування призводять до різкого зниження грамотності. Проте, ніхто не збирається відмовлятися від "чатового" спілкування. Навпаки, останнім часом це стало дуже актуально і модно. "Та, звичайно, я відмітила, що моя грамотність тане на очах, але це не означає, що я перестану "чатитися". Дуже часто буває лінь виходити на вулицю, та і погода інколи підводить, а спілкуватися з друзями-то хочеться! Ось тут і приходить на допомогу ICQ. До того ж дуже добре розвивається зорова пам'ять, і вже швидко починаєш набирати букви на клавіатурі! Отже чати приносять окрім шкоди ще і незамінну користь, - поділилися своєю думкою любителі "чатитися". Але факт є факт, і з ним не посперечаєшся.
Звичайно, безглуздо припускати, що сучасна молодь припинить спілкуватися через sms або чати через те, що знижується письменність. Але, принаймні, обмежити себе від вживання слів-паразитів і дотримувати розділові знаки цілком реально. Безперечно, це зробити дуже складно, тому що звикаєш писати так, а треба зовсім інакше. Адже перенавчитися завжди набагато складніше, ніж вивчити. Хотілося б вірити в те, що такі системи спілкування мінімально впливатимуть на рівень освіти людей.
Ігор МАРЧЕНКО, юнкор «Х.Т.», 14 років
Контакти
Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"
68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net
Карта доїзду >>>
Запис у гуртки >>>
Зворотній зв'язок >>>
Наша сторінка
Останні коментарі
- 09.01.2021 07:11
-
05.01.2021 13:09
Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!
-
05.01.2021 10:24
Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...
-
05.01.2021 10:20
Дякуємо за чудове вітання!
-
02.01.2021 21:16
Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...
Форма входу
Офіційно
Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>
Онлайн
На сайті 114 гостей та відсутні користувачі
Статистика
- Відвідувачі
- 1272
- Статті
- 1987
- Перегляди статей
- 2109825
Детальніше...