Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Таке світле прозоре небо. А ось і хмаринки. Одна, друга… Розірвані вітром пелехаті хмаринки. Там, на сході. Чудовий ранок. Свіже повітря б’є струменем у моє тіло. Від цього набираєшся сил. Хочеться жити, робити щось надзвичайно корисне, таке, без чого не може обійтися людство і цілий світ…

Але досить лірики. Треба йти до школи. Знову штурхання зранку. Шовгають вулицями заклопотані у справах люди. І нікому й діла немає до цього світлого прозорого неба. А йому до нас – є.

На плечах – тягар ще не вирішених питань. День ще попереду. Емоції міцно затиснуті рутиною. Хоча ні. Ось у натовпі прослизнула посмішка дівчини. Мабуть, закохана. Приємно побачити таке зранку. А чому не почати з  себе? Так,  я йду і посміхаюся. Попереду ще день, цілий день і ціле життя. І багато чого ще буде попереду, буде вперше. І багато буде таких ранків. Свіжих жовтневих ранків із перспективою осінніх канікул.

О, та я вже прийшла. Не зачиняйте двері. 

За-че-кай-те!  

Закохана у світ ХТ-шниця)))

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 159 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1241
Статті
1937
Перегляди статей
2009026
Scroll to top