Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

В минулий понеділок в школі на перервах я з подругами займалася тим, що ходила по коридору і кричала у все горло, поки нам не набридло. 
Передостаннім уроком була українська мова, вчителька запустила нас у клас раніше і ми почали веселитися: розмалювали дошку, кидалися губками для стирання крейди, бігали між рядами, одним словом, пустували.

Потім до у клас почали забігати дрібні і щось кричати, ну я, як найрозумніша, пішла до дверей, щоб насварити малечу.

Ось відкриваються двері, ми з подругами хапаємо дрібноту за коміри піджаків. Але вони відбилися і втекли. Моя подруга Олена запропонувала упіймати їх у коридорі. Я, не подумавши, погодилася. Ми побігли за малечею, голосно вигукуючи залякування.

Несподівано, в метрі від себе, я побачила нашу вчительку. Вона була дуже здивована моєю поведінкою. «Повернися, будь-ласка, у клас і підготуйся до уроку. Ти першою будеш відповідати», – промовила вчителька.

Я дуже засмутилася, мені було соромно… і образливо на саму себе. А потім у мене щось трапилося з голосом, на зразок «сів», що не дивно після такого кричання на перервах.

Однак відповідати, під сміх всього класу, все ж таки прийшлося. Однокласники і вчителька були впевнені, що я вирішила «поприколюватися». Про результат можете самі здогадатися…

Тільки вдома я отримала співчуття від мами. Гаряче молоко з медом та маслом вилікували моє горло. А наступного дня я реабілітувалася, отримавши з української мови одинадцятку!

Наталія ЛЕХАН, юнкор «Х.Т.»

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1154
Статті
1813
Перегляди статей
1631095
Scroll to top